ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

تاریخ برگزاری شوکیس THQ Nordic اعلام شد

در یک پست جدید در توییتر، THQ Nordic اعلام کرد که شوکیس دیجیتال سالانه خود در تاریخ ۲ آگوست (۱۲ مرداد) برگزار می‌کند و طرفداران می‌توانند ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران آن را تماشا کنند. ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۹:۳۰

در یک پست جدید در توییتر، THQ Nordic اعلام کرد که شوکیس دیجیتال سالانه خود در تاریخ ۲ آگوست (۱۲ مرداد) برگزار می‌کند و طرفداران می‌توانند ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران آن را تماشا کنند.

THQ Nordic تایید کرد که اخبار جدیدی در مورد Titan Quest 2 و Gothic 1 Remake منتشر خواهد شد. به طور جداگانه، «اعلامیه‌های جدید» دیگری نیز وجود خواهد داشت که نشان می‌دهد ناشر می‌خواهد پروژه‌های جدیدی را معرفی کند.

مطلب پیشنهادی
نیاز به کمک دارید؟ این مقاله مناسب شماست
جواب بازی فندق | نگاهی به پاسخ مراحل ۱ تا ۸۸۳

THQ Nordic جزئیات زیادی در مورد شوکیس آینده ارائه نکرد. اما در سال ۲۰۲۳، این رویداد حدود نیم ساعت طول کشید. برخی از نکات برجسته شامل رونمایی‌های مهم TMNT The Last Ronin و Alone in the Dark بود. همچنین تریلر جدیدی از South Park Snow Day پخش شد.

لاک‌پشت‌های نینجا در فیلم و بازی، از Mutant Mayhem گرفته تا Shredder’s Revenge، بازگشت بزرگی را تجربه کرده‌اند. آن‌ها اخیرا یک کراس‌اوور Fortnite داشتند. بازی اپل آرکید Splintered Fate نیز در ماه جولای منتشر خواهد شد.

THQ Nordic

هایپ زیادی برای The Last Ronin وجود دارد، حتی پیرامون یک فیلم احتمالی. بنابراین، طرفداران مطمئناً امیدوارند که در نمایشگاه بعدی THQ Nordic، اخبار این بازی ارائه شود. زمان ایدئالی است تا در نهایت بازه انتشار را اعلام کنند.

پس از عرضه Gothic 2 Complete Classic بر روی نینتندو سوییچ، ممکن است علاقه مجدد به Gothic 1 Remake نیز افزایش یابد.

پس از اینکه Embracer Group اخیرا اعلام کرد قصد دارد به چندین شرکت تقسیم شود، THQ Nordic نیز به بخش Coffee Stain & Friends منتقل شد.

مطلب پیشنهادی
به کمک نیاز دارید؟ این مقاله چاره‌کارتان است
جواب بازی سماور | نگاهی به پاسخ مراحل ۱ تا ۹۹۹ + آپدیت ۱۴۰۳

از صعود تا سقوط فال‌اوت | Fallout

جورج میلر از حالا داستان فیلم بعدی Mad Max را آماده کرده است - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی