ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

ساخت بازی Tom Clancy’s The Division Heartland کنسل شد

یوبیسافت چند سالی است که روی بازی Tom Clancy’s The Division Heartland کار می‌کند و حالا این پروژه را به صورت کامل کنسل کرده است.

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۹:۱۰

یوبیسافت چند سالی است که روی بازی Tom Clancy’s The Division Heartland کار می‌کند و حالا این پروژه را به صورت کامل کنسل کرده است.  

سه سال از معرفی دیویژن هارتلند به عنوان یک بازی شوتر رایگان توسط استودیو Red Storm Entertainment گذشته و حالا این پروژه توسط یوبیسافت کنسل شده است. این شرکت با انتشار بیانیه به سایت اینسایدر گیمینگ اعلام کرد که پس از بررسی‌های دقیق، مجبور به اتخاذ تصمیم سخت توقف توسعه بازی Tom Clancy’s The Division Heartland شدند. 

مطلب پیشنهادی
تمشک‌‌ طلایی بدترین بازی‌های تاریخ!
کوییز ۴۷ ویجیاتو؛ آیا بدترین بازی‌های تاریخ را می‌شناسید؟

تاکنون چند تست بتا برای The Division Heartland برگزار شده و حتی این بازی در تایوان رده بندی سنی دریافت کرده بود. اعضای استودیو Red Storm Entertainment حالا به پروژه‌های دیگری منتقل می‌شوند تا از XDefiant و Rainbow Six پشتیبانی کنند. یوبیسافت در کنفرانس مالی خود اشاره کرد که کنسل شدن این پروژه، به خاطر افزایش حساسیت در سرمایه گذاری‌های آن‌ها بوده است. 

بازی Division Heartland

تام هندرسون اعلام کرد که تست بتای دیویژن هارتلند چندان موفق نبوده و بازخوردهای چندان خوبی از بازیکنان کسب نکرده بود.  The Division: Heartland قرار بود از مناطق شلوغ نیویورک و واشنگتن جدا شده و به شهر کوچکی به نام سیلور کریک (Silver Creek) برود.

باید به این نکته اشاره کنیم که یوبیسافت ساخت بازی The Division 3 را نیز تایید کرده و استودیو Massive Entertainment مانند دو بازی قبلی، ساخت آن را بر عهده خواهد داشت. The Division Resurgence نیز برای گوشی‌‌های هوشمند در دست ساخت قرار دارد و در سال ۲۰۲۴ منتشر می‌شود. 

مطلب پیشنهادی
فرسنگ‌ها زیر انتظارات
بررسی بازی Skull and Bones

داستان اسپید ؛ دیوونه‌ترین استریمر تاریخ؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی