ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ایکس باکس
اخبار و گزارش‌ها

شایعه: کنسول بعدی ایکس باکس در سال ۲۰۲۶ عرضه می‌شود

شایعات جدید پخش شده حاکی از آن است

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۸:۳۰

یک ادعای جدید از دیتاماینیگ Call of Duty نشان می‌دهد که کنسول بعدی ایکس باکس ممکن است به زودی در سال ۲۰۲۶ عرضه شود. همچنین نسخه کال آو دیوتی در آن سال، لانچ تایتل کنسول خواهد بود.

The Ghost of Hope نوشت:

از منابع مورد اعتماد شنیدم که Xbox بعدی قرار است در اواخر سال ۲۰۲۶ منتشر شود. به احتمال زیاد COD2026 همزمان با آن منتشر می‌شود.

بازی Call of Duty 2026 توسط استودیو Infinity Ward در حال توسعه است. شایان ذکر است که Ghost of Hope منابعی در اکتیویژن دارد که ممکن است اطلاعات را از آنجا گرفته باشد.

مایکروسافت چندین بار اعلام کرده که نسل بعدی کنسول ایکس باکس ساخته و عرضه خواهد شد. در یکی از قسمت‌های پادکست رسمی Xbox در ماه فوریه، سارا باند، گفت که این شرکت در مورد آینده سخت‌افزار ایکس باکس هیجان‌زده است.

ایکس باکس

در ماه آوریل، طبق یک ایمیل داخلی، او تکرار کرد که شرکت برای سیستم بعدی «با سرعت تمام به جلو حرکت می‌کند».

پیش از این به عنوان بخشی از تحقیقات در مورد خرید اکتیویژن توسط مایکروسافت مشخص شد که کنسول‌های نسل بعدی مایکروسافت و سونی تا سال ۲۰۲۸ عرضه نمی‌شوند. منبع این پرونده مربوط به سال ۲۰۲۲ بود.

با این حال، مایکروسافت در جدیدترین درآمد خود اعلام کرد که فروش سخت افزار ایکس باکس نسبت به سال گذشته ۳۱ درصد کاهش یافته است. این موضوع می‌تواند بازه زمانی برای عرضه کنسول بعدی را تغییر دهد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی