ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

پشتیبانی از AMD FSR 3 به بازی Immortals of Aveum اضافه شد

انتشار آپدیت جدید از سوی استودیو Ascendant Studios برای یک پروژه شکست خورده

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۶ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۴:۵۲

استودیو Ascendant Studios آپدیت جدید برای Immortals of Aveum منتشر کرده است که پشتیبانی از AMD FSR 3 را به این بازی شوتر اول شخص جادویی اضافه می‌کند. 

آپدیت ۱.۰۶۰۴ بازی Immortals of Aveum با پشتیبانی از ویژگی AMD FidelityFX Super Resolution 3 نه تنها روی پی‌سی، بلکه روی ایکس باکس سری ایکس/اس و پلی استیشن ۵ نیز همراه است. پی‌سی‌بازان از یک ویژگی‌ گرافیکی بیشتری هم بهره خواهند بود و نسخه پی‌سی این بازی حالا از HDR نیز پشتیبانی می‌کند. 

دارندگان کنسول‌های ایکس باکس و پلی استینش نیاز نیست نگران HDR باشند، چون نسخه Immortals of Aveum از ابتدا با این ویژگی منتشر شدند. این آپدیت همچنین یک سری مشکلات فنی و باگ را هم روی هه پلتفرم‌ها از بین می‌برد. همچنین به روزرسانی Nvidia DLSS 3.7 و Streamline 2.4، کیفیت تصویر را برای دارندگان کارت گرافیک Nvidia RTX بهبود می‌بخشد.

بازی Immortals of Aveum

Immortals Of Aveum به مدت ۵ سال در استودیو مستقل Ascendant در دست ساخت قرار داشت. ازیکنان در این عنوان توانایی استفاده از سه نوع جادو را دارند:‌ نیرو (آبی)، زندگی (سبز) و آشوب (قرمز). دفاع و حمله در این بازی بر پایه جادو هست و حملات زنجیری و ضد حملات به موقع پاداش زیادی به همراه دارند.

Immortals of Aveum از تابستان سال گذشته روی پی‌سی، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلی استیشن ۵ در دسترس قرار دارد. 

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی