ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

خبر مهمی از سری بازی Dragon Quest در راه است

به مناسبت روز دراگون کوئست، ویدئو جدیدی از این سری منتشر شده که خبر از آغازی نو می‌دهد.

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۷ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۳:۵۲

دراگون کوئست (Dragon Quest) یکی از محبوب‌ترین و بزرگ‌ترین سری بازی اسکوئر انیکس محسوب می‌شود و حالا شاید بازسازی سه‌گانه آن در راه پلی استیشن ۵ باشد.

از معرفی Dragon Quest 3 HD-2D remake خیلی وقت می‌گذرد و مدت‌هاست که خبری از این بازی منتشر نشده و اسکوئر انیکس آن را به دست فراموشی سپرده بود. این شرکت اکنون به مناسبت روز جهانی دراگون کوئست ویدوئی منتشر که حسابی طرفداران هیجان زده کرده است.

در این ویدیو اشاره‌ای به بازی از قبل معرفی شده Dragon Quest 3 HD-2D remake نمی‌شود، به همین خاطر گمان می‌شود که اسکوئر انیکس روی بازسازی سه‌گانه اصلی کار می‌کند. نکته مهم این است که این ویدئو تنها به پلتفرم پلی استیشن ۵ اشاره می‌کند و خبری از دیگر کنسول‌ها، حتی پلی استیشن ۴ نیز نیست. شما ویدئو منتشر شده را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

در ابتدا Dragon Quest 3 HD-2D remake ابتدا برای کنسول نسل هشتمی سونی معرفی شده بود ولی به نظر می‌رسد که حالا برانامه‌های این شرکت ژاپنی تغییر کرده باشد. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این پروژه در دسترس قرار ندارد و از آنجایی که اسکوئر انیکس استراتژی مولتی پلتفرم را در پیش گرفته است، شاید شاهد عرضه ان برای کنسول‌های دیگر نیز باشیم.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی