ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

بنیانگذاران راکستدی برای ساخت یک بازی جدید AAA با ایکس باکس همکاری می‌کنند

استودیو Hundred Star در شهر لندن

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۹ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۱:۰۰

به نظر می‌رسد بخش استودیوهای بازی‌سازی ایکس باکس یک بازی جدید AAA در آینده خواهد داشت که توسط استودیوی تازه تاسیس دو بنیانگذار سابق راکستدی در حال توسعه است.

بر اساس گزارش جدید Exputer، استودیو Hundred Star و Xbox برای ساخت یک بازی جدید اکشن و ماجراجویی تک نفره به توافق رسیده‌اند. این اولین بازی استودیویی است که توسط بنیانگذاران راکستدی، Jamie Walker و Sefton Hill تأسیس شده است.

این دو در راکستدی روی سری بازی‌های Batman Arkham کار می‌کردند و در سال ۲۰۲۲ برای یک ماجراجویی جدید از این استودیو جدا شدند. سفتون هیل و جیمی واکر که تا سال ۲۰۲۲ روی بازی جوخه انتحار کار می‌کردند، Hundred Star Games را در لندن تاسیس کرده‌اند و تا یک بازی AAA‌ جدید توسعه دهند.

راکستدی

در حالی که اطلاعات بیشتری در مورد بازی در دست نیست، این گزارش اضافه می‌کند که استودیوهای بازی‌سازی ایکس باکس در حال تامین مالی پروژه است. طبق وب‌سایت استودیو، این شرکت ۱۰۰ نفر توسعه‌دهنده دارد. پروفایل این شرکت در سایت Great Place to Work می‌گوید دارای ۲۵ «کارمند مستقر در بریتانیا» است.

در بررسی اجمالی این شرکت آمده است: «شیوه کاری ما ایجاد یک تیم کوچک متشکل از ۱۰۰ افراد باتجربه صنعت و استعدادهای نوظهور است که متعهد به ایجاد تجربه‌های بازی پیشرفته هستند که الهام‌بخش و مجذوب بازیکنان در سراسر جهان هستند».

سایت پالگیان با بررسی پروفایل لینکدین اعضای راکستدی متوجه شده است که تاکنون تعداد انگشت شماری از توسعه دهندگان اصلی و مدیران سابقه به Hundred Star Games ملحق شده‌اند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی