ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

World of Warcraft
اخبار و گزارش‌ها

دوره بتای World of Warcraft: The War Within از این هفته آغاز می‌شود

با خرید نسخه Epic به آن دسترسی پیدا می‌کنید

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۵ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۳:۰۰

بلیزارد به تازگی اعلام کرده که دوره آزمایش بتا برای اکسپنشن بعدی World of Warcraft: The War Within، از روز ۵ ژوئن آغاز می‌شود.

بازیکنانی که نسخه Epic را خریداری می‌کنند یا به نسخه اپیک نسخه ارتقا می‌دهند، می‌توانند دسترسی فوری به دوره بتا و حداقل سه روز دسترسی اولیه به The War Within داشته باشند.

در ماه آوریل، بلیزارد ثبت نام را برای شانس شرکت در بتا باز کرد. بازیکنانی که برای شرکت انتخاب می‌شوند، یک دعوت‌نامه ایمیل دریافت می‌کنند که به آن‌ها دستور می‌دهد تا کلاینت بازی را مستقیما از برنامه دسکتاپ Battle.net دانلود کنند.

بلیزارد گفت: «سیستم‌های جدید، تجربه کامل Leveling، زون‌ها، دانجن‌ها، کاوش‌ها، Warbands و نژاد Earthen قابل بازی جدید، همگی در بتا موجود هستند. آزمایش Raid در زمان دیگری انجام خواهد شد».

World of Warcraft

اکسپنشن The War Within که اواخر سال میلادی جاری عرضه می‌شود، اولین مورد از سه نسخه آتی اکسپنشن‌های World of Warcraft است که نوامبر سال گذشته در بلیزکان معرفی شد.

The Worldsoul Saga به عنوان یک داستان حماسی توصیف می‌شود که ۲۰ سال اول بازی World of Warcraft را جشن می‌گیرد و پایه های جدیدی را برای آینده Azeroth بنا می‌کند، شامل The War Within، Midnight و The Last Titan خواهد بود.

بلیزارد World of Warcraft Cataclysm Classic را در ۲۰ می عرضه کرد. همانند Classic، Burning Crusade Classic و Wrath of the Lich King Classic، بازسازی سومین اکسپنشن بازی برای همه بازیکنان با اشتراک فعال WoW در دسترس است.

VGC
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی