ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

State of Decay 3
اخبار و گزارش‌ها

تریلر جدیدی از بازی State of Decay 3 امشب منتشر می‌شود

در شوکیس بازی‌های ایکس باکس

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۲:۰۰

به تازگی مشخص شده که تریلر جدیدی از بازی State of Decay 3 در شوکیس بازی‌های ایکس باکس امشب منتشر خواهد شد. هنوز مشخص نشده که آیا یک تریلر گیم‌پلی است یا یک تریلر سینمایی دیگر مانند چیزی که بیش از ۳ سال پیش فاش کردند، اما امیدواریم گزینه اول باشد.

این اطلاعات فاش شده از طرف توسعه‌دهنده Undead Labs آمده که وب‌سایت خود را با نام تجاری و اطلاعات جدید به‌روز کرد تا با جایگاه خود به عنوان یک استودیوی بازی‌سازی فرست پارتی ایکس باکس هماهنگ شود.

ایکس باکس در سال ۲۰۱۸، پس از موفقیت چشمگیر بازی اصلی State of Decay که تبدیل به یک کلاسیک کالت شد، Undead Labs را خریداری کرد. عنوان بعدی آن‌ها، State of Decay 2، این فرنچایز را ادامه داد و یک بازی سبک بقای زامبی با کیفیت و ارزش سرگرمی فوق العاده را ارائه داد.

State of Decay 3

اما اکنون، زمان آن رسیده که قسمت سوم را تجربه کنیم. در یک بیانیه مطبوعاتی که در طول به‌روزرسانی وب‌سایت لو رفت، می‌دانیم که تریلر جدیدی از State of Decay 3 در شوکیس بازی‌های Xbox در ۹ ژوئن منتشرمی‌شود.

Undead Labs برند جدید خود را در جریان نمایش مورد انتظار Xbox Showcase در 9 ژوئن با جدیدترین تریلر State of Decay 3 معرفی می‌کند.

این لیک در اصل از سابردیت بازی State of Decay 3 منتشر شد، جایی که یک کاربر مشتاق تیزبین، اطلاعات جدید را پیدا کرد و پس از آن وب‌سایت به سرعت به‌روز شد تا تغییر دهد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی