ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

تریلر جدیدی از Indiana Jones and the Great Circle منتشر شد

عرضه در سال میلادی جاری

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ | ۲۱:۴۹

در جریان نمایشگاه Xbox Game امروز، Bethesda تعداد زیادی اعلامیه و افشا داشت. یکی از مورد انتظارترین عناوین پروژه همکاری آن‌ها با LucasFilm Games، یعنی بازی Indiana Jones and the Great Circle بود. در این نمایشگاه، سازندگان در نهایت یک تریلر جدید و نگاهی به برخی از گیم پلی در اختیار ما قرار دادند.

ایندیانا جونز و دایره بزرگ یک ماجراجویی اول شخص و تک نفره است که بین رویدادهای Raiders of the Lost Ark و The Last Crusade می‌گذرد. این یک بازی متمرکز بر روایت است که در آن بازیکنان می‌توانند از برخی کاوش‌ها، اکشن‌های سینمایی و پازل‌های گیج‌کننده لذت ببرند.

البته از آنجایی که این یک بازی ایندیانا جونز است، رازهای زیادی برای کشف و تعدادی از نیروهای شوم برای از بین بردن وجود دارد. بازی همچنین شما را به تعامل با شخصیت های جدید و جالب و همچنین رویارویی با دشمنان آشنا وا می دارد.

از نظر گیم پلی مبارزاتی، توسعه دهندگان فاش کردند که در Great Circle، بازیکنان می‌توانند از شلاق معروف ایندی استفاده کنند که برای منحرف کردن، خلع سلاح و حمله به دشمنان به کار می‌ورد. شلاق همچنین به عنوان ابزاری برای پیمایش عمل می‌کند زیرا می‌توانید از آن برای چرخش در مکان‌ها نیز استفاده کنید.

بازی Indiana Jones and the Great Circle برای Xbox Series X/S و PC از طریق استیم منتشر خواهد شد. این عنوان به همراه Avowed در طول جشنواره بازی تابستانی برای سازندگان محتوا و همچنین رسانه‌ها قابل پخش خواهد بود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی