ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

فیل اسپنسر به شایعات کنسول دستی ایکس باکس واکنش نشان داد

رئیس Xbox وجود آن را منکر نشد

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۲:۰۰

مایکروسافت شب گذشته شوکیس سالانه بازی‌های ایکس باکس خود را برگزار کرد و همراه با آن نگاهی به ۳۰ بازی و معرفی سه مدل جدید از Xbox Series داشت.

با این حال، چیزی که اعلام نشد، Xbox Handheld شایعه شده بود که این شرکت روی آن کار می‌کند. در مصاحبه‌ای با IGN، فیل اسپنسر، رئیس ایکس باکس، در مورد عدم معرفی و وضعیت آن صحبت کرد.

اسپنسر به این رسانه گفت: «آینده سخت افزاری برای ما بسیار عالی است. کاری که تیم در مورد عوامل مختلف، روش‌های مختلف بازی انجام می‌دهد، فوق العاده در مورد آن‌ها هیجان‌زده هستم. امروز در مورد بازی‌ها بود… اما زمانی برای ارائه و صحبت بیشتر در مورد پلتفرم خواهیم داشت و طاقت نداریم تا آن را برای شما ارمغان آوریم».

ایکس باکس

سپس از اسپنسر پرسیده شد که آیا این دستگاه جدید فقط یک سیستم ابری خواهد بود یا اینکه برای نصب و بازی به صورت محلی ساخته شده است. در جواب آن اسپنسر گفت که انجام بازی‌ها به صورت محلی روی دستی «واقعا مهم است».

هیچ بازه زمانی در مورد زمان عرضه این کنسول دستی Xbox وجود ندارد. با این حال، از آنجایی که اسپنسر وجود آن را انکار نمی‌کند، به نظر می‌رسد که گیمرها به چیزی ملموس‌تر در این زمینه دست یابند.

مطلب پیشنهادی
این موارد را حتما به خاطر بسپارید تا تجربه بهتری داشته باشید
۲۳ نکته که باید قبل از شروع استارفیلد بدانید
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی