ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Star Wars Outlaws
اخبار و گزارش‌ها

Star Wars Outlaws را می‌توان در عرض ۳۰ ساعت به پایان رساند

کارگردان خلاق بازی اعلام کرد

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۰:۰۰

به گفته جولیان جرایتی، کارگردان خلاق، بازیکنان می‌توانند Star Wars Outlaws را در عرض حدودا ۳۰ ساعت به پایان برسانند.

در مصاحبه‌ای با VGC پس از نمایش بزرگ بازی در شوکیس Ubisoft Forward شب گذشته، جرایتی اذعان کرد که این بازی چقدر طول خواهد کشید و همچنین از تصمیم برای حذف یک ویژگی مهم از دید اصلی Massive برای عنوان ذکر کرد.

خیلی زود، تصمیم گرفتیم که یک ماجراجویی طلایی ۲۵ الی ۳۰ ساعته و همینطور ۵۰ الی ۶۰ ساعته برای تکمیل همه چیز باشد و برای یک نفر با مشغله خانوادگی و کاری، یک مقدار عادلانه است. اما این گیم‌پلی عظیم ۲۰۰ ساعته Assassin’s Creed نیست. به این ترتیب به ما اجازه می‌دهد تا واقعاً روی جزئیات تمرکز کنیم. به ما این امکان را می‌دهد تا با یک تیم کوچکتر، روی اجرای چیزی که قابل کنترل است، تمرکز کنیم.

Star Wars Outlaws

VGC همچنین از جرایتی پرسید که آیا استودیو Massive قادر بود هر چیزی که در ابتدا می‌خواست در بازی قرار دهد یا برخی از جنبه‌ها به هر طریقی به خطر افتاد.

این بسیار مهم است که اطمینان حاصل کنید همه کسانی که روی بازی کار می‌کنند در همان جهت به سمت همان هدف کار می‌کنند. در The Division, The Division 2 و Star Wars Outlaws، این دید کم و بیش مورد احترام قرار گرفت، منظور من ۹۵٪ احترام است. بعضی چیزها اضافه شد، چند مورد تغییر کرد یا حذف شد، اما بسیار کم.

به عنوان مثال، در نسخه‌های ابتدایی طرحی که اجرا کردیم، دوست داشتیم قابلیت شنا کردن وجود داشته باشد. تیم انیمیشن گفت این امکان پذیر نیست، از نظر مقیاس امکان پذیر نیست. بنابراین ما گفتیم می‌توانیم بدون آن پیش برویم، بدون آن انجام خواهیم داد، چیزهای دیگری نیز وجود دارد که می‌توانیم کشف کنیم.

در جای دیگر در مصاحبه، جرایتی با بیان اینکه بازیکنان فقط در معرض بخش کوچکی از آنچه بازی کامل هنگام انتشار در ماه آگوست ارائه می‌دهد، به برخی از پیش‌نمایش‌های جدید New Star Wars Outlaw واکنش نشان داد.

Star Wars Outlaws علاوه بر اینکه بازی جنگ ستارگان یوبیسافت است، اولین عنوان جهان باز این فرنچایز نیز محسوب می‌شود. اندازه بعضی از سیاره‌های بازی تقریبا معادل دو یا سه منطقه از Assassin’s Creed Odyssey هست. این بازی بیشتر روی موضوعات جاسوسی و سیاست‌های بین کهکشانی تمرکز می‌کند و کمتر به جدای‌ها، فورس و شمشیر نوری می‌پردازد.

Star Wars Outlaws در تاریخ 30 آگوست (۹ شهریور) برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی منتشر خواهد شد.

مطلب پیشنهادی
فرسنگ‌ها زیر انتظارات
بررسی بازی Skull and Bones
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی