ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Starfield
اخبار و گزارش‌ها

Starfield یک بسته الحاقی داستانی دیگر نیز دریافت خواهد کرد

پس از Shattered Space که امسال منتشر می‌شود

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۱:۰۰

Shattered Space تنها اکسپنشن برای Starfield نخواهد بود، زیرا DLC دوم از همین حالا برنامه ریزی شده است. این به تازگی توسط تاد هاوارد از Bethesda تأیید شد تا زمانی که توسعه‌دهندگان ایده‌هایی برای محتوای بیشتر داشته باشند، این می‌تواند به یک اتفاق سالانه تبدیل شود.

هاوارد این موضوع را در مصاحبه‌ای با یوتیوبر MrMattyPlays اعلام کرد و جزئیات بیشتری را در مورد پروژه‌های در حال انجام بتسدا فاش کرد. او به روند توسعه پس از لانچ استارفیلد اشاره می‌کند و شفاف‌سازی می‌کند که استودیو به این زودی IP جدید خود را کنار نخواهد گذاشت.

هاوارد در پاسخ به این سوال که آیا بتسدا هر سال یک بسته الحاقی جدید منتشر خواهد کرد، گفت DLC دیگری در دست ساخت است.

می‌خواهم بگویم که کم و بیش، بله. تا کی می تواند ادامه داشته باشد؟ امیدواریم مدت زمان زیادی ادامه پیدا کند. ما در حال برنامه ریزی برای DLC بعد از این هستیم تا یک مورد دیگر وجود داشته باشد.

Starfield

او همچنین توضیح داد Shattered Space از سپتامبر سال گذشته، زمانی که Starfield عرضه شد، در حال توسعه بوده است. از آنجایی که Shattered Space در مقطعی از سال جاری منتشر می‌شود، به نظر می‌رسد که ایده توسعه سالانه را واقعی‌تر می‌کند، تا زمانی که توسعه دهندگان ایده‌های جدیدی داشته باشند.

البته بسیاری از طرفداران بتسدا امیدوارند که استودیو زمان کافی برای کار روی IPهای دیگر خود نیز داشته باشد: The Elder Scrolls و Fallout. در حالی که MMO‌های آن‌ها در حال توسعه هستند، مدتی است که نسخه‌های تک نفره نداشته‌اند. هاوارد خیلی به این موارد اشاره نکرد، اما گفت که تیم برای یک بازی Fallout دیگر عجله نخواهد کرد.

در این بین، می‌توانیم منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتری برای Starfield باشیم. با این حال، آخرین آپدیت بسیار بحث برانگیز بوده، زیرا Creation Club با پرداخت‌های درون برنامه‌ای همراه شده است. در نتیجه نقد و بررسی‌های استیم عمدتا منفی شد.

مطلب پیشنهادی
جایی میان ستاره‌ها
بررسی بازی Starfield
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی