ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

XDefiant
اخبار و گزارش‌ها

حالت Team Deathmatch فردا به بازی XDefiant اضافه می‌شود

یوبیسافت رسما اعلام کرد

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ | ۲۰:۰۰

بازی XDefiant در روز ۲۱ می با استقبال نسبتا مثبتی عرضه شد، اما شوتر رایگان یوبیسافت بدون مشکل نبود. به‌روزرسانی‌هایی برای رفع برخی از مهم‌ترین مشکلات بازی منتشر شده‌اند و اخیرا فصل اول این عنوان معرفی شد که نقشه‌ها، سلاح‌ها و یک جناح جدید را به نمایش می‌گذارد.

اکنون یوبیسافت از ورود قریب الوقوع Team Deathmatch خبر داده که قرار است فردا ۲۱ ژوئن در بازی عرضه شود. XDefiant دارای چند حالت است که طرفداران FPS با آن‌ها بسیار آشنا هستند.

به عنوان مثال، Domination وجود دارد که یک حالت آزمایش شده و جواب داده است که توسط عناوینی مانند Call of Duty رایج شده است. سپس Escort وجود دارد که شباهت زیادی به حالت بازی با همین نام در Overwatch 2 دارد.

XDefiant

اگرچه هیچ چیز خیلی تاکتیکی وجود ندارد - بیشتر حالت‌های بازی شامل دویدن و تیراندازی است. یوبیسافت قرار است فردا با معرفی Team Deathmatch آن را گسترش دهد، حالتی همیشگی که دو تیم را در مقابل یکدیگر قرار می‌دهد و آن‌ها را به چالش می‌کشد تا تعداد مشخصی از کیل را سریع‌تر از حریف خود به دست آورند.

با مجموعه وسیعی از سلاح‌ها و گروه‌های پر از توانایی‌ها و ابزارهای ویژه، بازیکنان مطمئنا از Team Deathmatch لذت خواهند برد که در نهایت یک فستیوال کشتار بدون محدودیت در یک حالت است.

مطلب پیشنهادی
نوستالژی در خدمت فرمول مدرن یوبیسافت
بررسی بازی Assassin’s Creed Mirage
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی