ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

پچ بزرگ Elden Ring مشکلات جدیدی برای بازیکنان Steam Deck ایجاد کرده است

یک هات‌فیکس منتشر شده

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۲ تیر ۱۴۰۳ | ۱۰:۰۰

پچ بزرگ Elden Ring که قبل از عرضه Shadow of the Erdtree منتشر شد، ویژگی‌های خوبی داشت - بالاخره می‌توانید کلید نقشه را تغییر دهید! - اما باعث ایجاد دردسرهایی برای کاربران Steam Deck شده است.

فرام سافتور گفت:

یک مشکل مربوط به Steam Deck شناسایی شده و در حال کار بر روی یک Hotfix هستیم. غیرفعال نگه داشتن Steam Deck برای بیش از پنج دقیقه ممکن است بازی را از پذیرش ورودی‌ها باز دارد.

Elden Ring

Elden Ring یک عنوان Steam Deck Verified است، به این معنی که آزمایش شده و عملکرد کامل آن در دستگاه دستی Valve تأیید شده است. در این زمینه نیز بسیار عالی است: برخی از مشکلات فنی اولیه وجود داشت، اما به‌روزرسانی‌ها باعث رفع آن‌ها شد.

این باگ جدید یک سردرد است، اما به نظر می‌رسد اجتناب از آن آسان است: اگر می‌خواهید مدتی دور شوید، خود را به site of grace برسانید و سپس از بازی خارج شوید. برخی از بازیکنان Elden Ring یک مشکل بالقوه بزرگ‌تر را در Reddit گزارش کردند: تلاش برای شروع بازی پس از نصب پچ منجر به خطای «تشخیص فعالیت نامناسب» و ناتوانی در آنلاین شدن می‌شود.

Elden Ring

ظاهرا این یک مسئله کاملا جدا از مشکل ورودی‌ها است. مشخص نیست که این موضوع چقدر گسترده است، اما شکایاتی در Reddit و Steam ارسال شده است. ظاهرا بازی به صورت آفلاین قابل بازی است، اما همانطور که یکی از کاربران می‌گوید، «من واقعا‌ به پیام‌های خصمانه و "سعی کنید بپرید" نیاز دارم تا از آن لذت کامل ببرم، به خصوص که DLC ظاهرا گیم‌پلی عمودی را اضافه می‌کند».

فرام سافتور هنوز در مورد این مشکل خاص اظهار نظر نکرده، اما با توجه به اینکه اجتناب از آن بسیار سخت‌تر از اشکال ورودی به نظر می‌رسد، امیدواریم به زودی خبری در این باره بشنویم.

مطلب پیشنهادی
مقدمات سفر به سرزمین سایه
قبل از تجربه دی‌ال‌سی الدن رینگ باید چه کارهایی انجام دهیم؟
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی