ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

سیزن پنجم بازی دیابلو ۴ یک حالت روگ‌لایت اضافه خواهد کرد
اخبار و گزارش‌ها

سیزن پنجم بازی دیابلو ۴ یک حالت روگ‌لایت اضافه خواهد کرد

این حالت ابتدا در سرورهای PTR در دسترس قرار خواهد گرفت

مجتبی محمودی
نوشته شده توسط مجتبی محمودی | ۴ تیر ۱۴۰۳ | ۱۸:۳۰

شرکت بلیزارد اعلام کرد در سیزن پنجم بازی دیابلو ۴ یک حالت جدید اضافه خواهد کرد که دارای المان‌های روگ‌لایت خواهد بود.

بازی محبوب Diablo IV هم‌اکنون فصل چهارم خود با نام Loot Reborn را می‌گذراند. این سیزن در تاریخ ۶ آگوست (۱۶ مرداد) به اتمام خواهد رسید و احتمالا مدتی کوتاه پس از آن شاهد آغاز فصل پنجم خواهیم بود. پنجمین فصل بازی اگر چه هنوز نامی ندارد، اما اطلاعاتی از آن توسط شرکت بلیزارد در دسترس قرار گرفته است.

یکی از محتواهای اصلی این سیزن، یک حالت جدید با المان‌های روگ‌لایت خواهد بود که Infernal Hordes نام دارد. بازیکن برای دسترسی به این حالت باید از آیتمی به نام Infernal Compass استفاده کند که او را به منطقه مخصوص این حالت با نام Realm of Hatred می‌برد. شما باید در این حالت برای مدت زمان مشخص جلوی موج مختلف دشمنان مقاومت کنید و دوام بیاورید. دشمنان پس از نابودی آیتمی به نام Burning Aether دراپ خواهند کرد. همچنین بین هر موج امکان انتخاب سه Boons & Banes را دارید که روی مشخصات شخصیت شما و روند پیشروی تاثیر می‌گذارد.

بازیکن پس از عبور از تعداد موج‌های کافی با چالش نهایی یعنی The Fell Council روبرو خواهد شد. این گروه که در قسمت دوم دیابلو حضور داشتند و مقابل شخصیت منفی آن بازی یعنی «مفیستو» قرار می‌گرفتند، اینجا به عنوان حریف حضور دارند. این گروه پنج عضو دارد که طی هر دست بازی کردن در این حالت، سه‌تای آنها به صورت تصادفی در مقابل بازیکن قرار خواهند گرفت. پس از نابودی آنها، شما می‌توانید Burning Aether های جمع‌آوری شده را داخل بخشی به نام Spoil of Hell خرج کنید. شما در این بخش امکان دریافت وسایل، گلد، متریال و همچنین وسایل کمیاب‌تر را دارید.

حالت Infernal Hordes پیش از انتشار نهایی، طی فاز آزمایشی فصل پنجم در سرورهای Public Test Region (به صورت مخفف PTR) در دسترس بازیکنان رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است برای حضور در فاز آزمایشی باید کلاینت بتل نت را نصب نمایید. این فاز آزمایشی از ۵ الی ۱۲ تیر در جریان خواهد بود.جزئیات کامل‌تر درباره محتواهای جدید سیزن پنجم را می‌توانید در سایت بلیزارد مطالعه کنید.

بازی دیابلو ۴ هم‌اکنون برای ایکس‌باکس سری ایکس و اس، پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. همچنین می‌توانید این اثر را از طریق سرویس گیم پس تجربه کنید. بسته الحاقی جدید این اثر با نام Vessel of Hatred در تاریخ ۱۷ مهر منتشر خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی