ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

ساخت نسخه سوییچ Palworld ممکن است به دلایل فنی سخت باشد

رئیس استودیو سازنده گفت

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۵ تیر ۱۴۰۳ | ۱۶:۰۰

خالق اصلی Palworld در مورد احتمالا عرضه بازی برای نینتندو سوییچ شک دارد. تاکورو میزوبه، مدیرعامل Pocketpair، در حالی که این احتمال را به طور کامل رد نکرد، به Game File گفت که انجام این کار ممکن است از نظر فنی دشوار باشد.

در طی مصاحبه‌ای که در اوایل ماه ژوئن انجام شد، میزوبه اشاره کرد که مشخصات مورد نیاز برای اجرای Palworld در پی‌سی بالاتر از مشخصات سوییچ است. او گفت: «بنابراین شاید پورت کردن به سوییچ فقط به دلایل فنی سخت باشد».

طبق گفته استودیو، Palworld که در ماه ژانویه از طریق استیم Early Access و Xbox Game Preview منتشر شد، در ماه اول توانستن ۲۵ میلیون بازیکن جذب خود کند. در ماه مارس، میزوبه گفت که شرکت در حال مذاکره برای عرضه بازی به پلتفرم‌های دیگر است.

Palworld

او به Game File گفت که هنوز درباره پلتفرم‌های جدید بحث می‌کنند و خبر جدیدی برای اعلام ندارد. با این حال، در پیامی که در روز شنبه در توییتر منتشر شد، مدیر انجمن Palworld ظاهرا از برنامه‌هایی برای انتشار نسخه PS5 این بازی به اشتراک گذاشت.

Pocketpair یک اکسپنشن بزرگ Palworld را در روز پنجشنبه عرضه خواهد کرد. به‌روزرسانی Sakurajima جزیره جدیدی را برای کاوش بازیکنان به همراه Pals و زیرگونه‌های جدید معرفی می‌کند.

همچنین سرورهای اختصاصی ایکس باکس، ساختمان‌های جدید، سقف لِول جدید، رِید جدید، دژ دکل نفتی و حالت آرنا PvP را اضافه می‌کند. میزوبه به Game File گفت که حالت آرنا «نوعی آزمایش» است و جاه طلبی‌های بیشتری برای بخش چند نفره دارند.

مطلب پیشنهادی
چطور به دزد دریایی بزرگی تبدیل بشیم؟
نکاتی که قبل از تجربه بازی Skull & Bones باید بدانید
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی