ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فروش جهانی انیمیشن Inside Out 2 از قسمت اول عبور کرد
اخبار و گزارش‌ها

فروش جهانی انیمیشن Inside Out 2 از قسمت اول عبور کرد

رکوردشکنی‌های این اثر همچنان ادامه دارد

مجتبی محمودی
نوشته شده توسط مجتبی محمودی | ۹ تیر ۱۴۰۳ | ۱۷:۵۴

طبق آمار منتشر شده و در ادامه رکوردشکنی‌های مختلف، فروش جهانی انیمیشن Inside Out 2 از آمار فروش قسمت اول عبور کرد.

انیمیشن Inside Out 2 همچنان با قدرت به فروش خود ادامه می‌دهد و قطعا یکی از نامزدهای کسب لقب پرفروش‌ترین فیلم سال ۲۰۲۴ است؛ لقبی که هم‌اکنون با عبور از فیلم Dune: Part 2 آن را در اختیار دارد. حال این انیمیشن موفق شده رکورد تازه‌ای را ثبت کند.

طبق آمار منتشر شده، فروش این انیمیشن در سراسر جهان به ۸۶۳.۱ میلیون دلار رسیده است. بنابراین این اثر موفق شده تا آمار فروش قسمت اول که ۸۵۹ میلیون دلار بود را پشت سر بگذارد. این فیلم در عرض تنها ۱۶ روز به نوزدهمین انیمیشن پرفروش تاریخ تبدیل شده است و انتظار می‌رود تا انتهای بازه اکران خود، وارد فهرست ده برتر شود.

این اثر به احتمال زیاد به فروش یک میلیارد دلاری دست خواهد یافت و اولین اثری خواهد شد که طی سال جاری میلادی به چنین دستاوردی می‌رسد.

همچنین در گیشه منطقه آمریکا، قسمت دوم Inside Out 2 با ۴۱۱.۸ میلیون دلار فروش از عنوان Frozen با ۴۰۱ میلیون دلار جلوتر قرار می‌گیرد و هم‌اکنون نهمین انیمیشن پرفروش تاریخ در این منطقه به حساب می‌آید.

پس از روند کم‌جانی که گیشه‌های سینما طی چند ماه اخیر داشت، جدیدترین اثر پیکسار و دیزنی روند چشمگیری را شروع کرده است که انتظار می‌رود با آثاری چون Deadpool & Wolverine و Despicable Me 4 ادامه یابد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی