ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

اسکوئر انیکس به ساخت بازی‌های کوچک و مستقل ادامه می‌دهد

ادعایی که توسط مدیرعامل در جلسه با سهام‌داران شرکت مطرح شد

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۹ تیر ۱۴۰۳ | ۲۲:۰۰

اسکوئر انیکس در سال‌های اخیر تمرکز بیشتری بر عناوین بزرگ مانند Final Fantasy داشته است، ولی بازی‌های کوچک‌تر و مستقل را فراموش نکرده است.

تاکاشی کیریو، مدیرعامل Square Enix، در یک نشست اخیر با سهامداران اعلام کرد که این شرکت همچنان به توسعه بازی‌های کوچک و مستقل متعهد است. به گزارش خبرنگار مستقل michsuzuki، کیریو-سان در پاسخ به سوالی در مورد تأثیر رویکرد جدید "کیفیت بر کمیت" Square Enix بر پروژه‌های مستقل، صحبت کرده بود.

اسکوئر انیکس

تاکاشی کیریو گفت که اگر بازی‌های مستقل را به عنوان بازی‌های کوچک تا متوسط تعریف کنیم، اسکوئر انیکس نیز به سختی روی این نوع بازی‌ها کار می‌کند. مدیرعامل شرکت در حال حاضر نمی‌تواند نام بازی‌های خاصی را بیان کند، اما خط تولید شرکت تنها شامل عناوین بزرگ نیست. به نظر می‌رسد که توسعه بازی‌های مستقل در این شرکت نادیده گرفته نخواهد شد.

کمپانی Square Enix قبلاً اعلام کرده بود که به توسعه چند پلتفرمی برای عناوین AAA خود می‌پردازد، که بخشی از یک استراتژی سه‌ساله جدید است که به گفته شرکت، به رشد بلندمدت منجر خواهد شد. از این رو نباید انتظار انتشار بازی‌های انحصاری لز سوی این شرکت برای پلی استیشن ۵ را داشته باشیم.

این اخبار نشان می‌دهد که Square Enix همچنان به بازی‌های مستقل و کوچک اهمیت می‌دهد و آنها را در برنامه‌های توسعه خود لحاظ می‌کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی