ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بازی Sonic x Shadow Generations چهار شخصیت قابل کنترل دارد

شخصیت چهارم هنوز معرفی نشده است

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۱۴ تیر ۱۴۰۳ | ۱۸:۰۰

طرفداران برای بازی جدید سونیک (Sonic x Shadow Generations) بسیار زیاد بوده و به نظر می‌رسد که این عنوان چهار شخصیت قابل کنترل خواهد داشت.

 هنوز چند ماهی تا عرضه Sonic x Shadow Generations فاصله دارد و همانطور که می‌دانید شخصیت محبوب Shadow the Hedgehog نیز در این عنوان قابل بازی است. سگا و استودیو Sonic Team تاکنون اطلاعات کمی از این عنوان منتشر کرده‌اند ولی فعالیت‌ها مرموز اخیر سگا به شدت طرفداران را هیجان‌ زده کرده است.

طبق گزارش اکانت توییتری Tails' Channel، به نظر می‌رسد که سگا چهار شخصیت قابل کنترل در Sonic x Shadow Generations قرار داده باشد. اگر به صفحه ژاپنی این عنوان در وبسایت رسمی Sega بروید، خواهید دید که یک جعبه خاکستری مرموز در کنار تصویر Shadow قرار دارد که زیر آن نوشته شده به زودی.

بازی Sonic x Shadow

همچنین هر دو شخصیت Sonic the Hedgehog و Classic Sonic به روش مشابهی نمایش داده شده‌اند، که نظریه‌های مختلفی را در میان طرفداران برانگیخته است. از وبسایت مشخص نیست که این جعبه خاکستری برای چیست، اما بسیاری معتقدند که سگا به یک شخصیت چهارم قابل بازی اشاره می‌کند. یکی از نظریه‌های محبوب این است که جعبه مورد نظر به Classic Shadow اشاره دارد، چیزی که طرفداران از مدت‌ها پیش درخواست کرده‌اند. 

تاریخ انتشار این بازی ۲۵ اکتبر (۴ آبان) برای پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی از طریق فروشگاه اپیک گیمز و استیم تعیین شده است.

مطلب پیشنهادی
اوقات خوش برای طرفداران سونیک
نقد مینی سریال Knuckles | سرگرمی کودکانه
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی