ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

نینتندو به طور رسمی به پشتیبانی از تعمیرات Wii U پایان داد

همزمان با اتمام موجودی قطعات جایگزین

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۴ تیر ۱۴۰۳ | ۱۹:۰۰

نینتندو به دلیل کمبود قطعات، به برنامه پشتیبانی از تعمیرات Wii U خود پایان داد. سرویس تعمیر که نینتندو مدت‌ها پس از فروش عمومی، آن را برای تمام سخت‌افزارهای خود حفظ می‌کند، به کاربران اجازه می‌دهد کنسول‌های خود را برای تعمیر با استفاده از قطعات رسمی یا سخت‌افزار جایگزین، به نینتندو ارسال کنند.

سال گذشته این شرکت اعلام کرد که به محض اتمام موجودی قطعات جایگزین Wii U، این سرویس به پایان خواهد رسید که اکنون اتفاق افتاده است.

Wii U دارای یک کنترلر تبلت بزرگ است که نه تنها مستعد مشکلات است، بلکه هرگز جدا از خود کنسول Wii U فروخته نشد، به این معنی که با گذشت زمان، موجودی کنترلر که برای اجرای سیستم مورد نیاز است، محدودتر می‌شود.

نینتندو

سرویس‌های آنلاین برای Wii U اوایل سال جاری بسته شد. نینتندو قبلا فروشگاه‌های الکترونیکی این سیستم را در مارس ۲۰۲۳ بسته بود، اما بازیکنان می‌توانستند تا ماه آپریل از سیستم آنلاین استفاده کنند.

در آن زمان، نینتندو تاکید کرد که این فقط به عملکرد آنلاین درون بازی مربوط می‌شود، به این معنی که هنوز می‌توان داده‌های به‌روزرسانی را دانلود کرد و نرم افزار و DLC خریداری شده را از فروشگاه‌های الکترونیکی Wii U «برای آینده قابل پیش‌بینی» دوباره دانلود کرد.

بسته شدن فروشگاه‌های الکترونیکی Wii U و 3DS در سال گذشته تقریبا حدود ۱۰۰۰ بازی الکترونیکی دیجیتالی را برای همیشه ناپدید کرد. همچنین به معنای پایان یافتن پشتیبانی از سرویس Virtual Console بود. اکنون تنها بازی‌های قدیمی ارائه شده توسط نینتندو، آن‌هایی هستند که در برنامه‌های مختلف Switch Online موجود هستند.

مطلب پیشنهادی
آموزش خرید و اسمبل سیستم مناسب گیم با بودجه متوسط
راهنمای خرید کامپیوتر گیمینگ میان رده | فروردین ۱۴۰۳
VGC
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی