ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

بازی Dragon Age: The Veilguard یک سیستم ترنسماگ منسجم خواهد داشت

انتخاب ظاهر تمام زره‌ها و ابزارها

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۵ تیر ۱۴۰۳ | ۱۷:۰۰

به نظر می‌رسد Dragon Age: The Veilguard همان عنوانی است که مدتها امیدوار بودیم BioWare بسازد و عناصر سفارشی‌سازی گسترده در آن برجسته است. در حالی که بدیهی است loot و gear به طور قابل توجهی در این زمینه نقش دارند، کسانی که بیشتر به زیباسازی کاراکتر علاقه دارند، نگران ظاهر شخصیت خود نخواهند بود.

کورین بوشه، کارگردان بازی، در مصاحبه با Game Informer فاش کرد که Dragon Age: The Veilguard یک سیستم ترانسماگ منسجم خواهد داشت، به این معنی که بازیکنان می‌توانند ظاهر فیزیکی هر زره یا وسیله‌ای را روی شخصیت خود اعمال کنند، بدون نیاز به تجهیز stat یا تغییرات attribute.

Transmog نه تنها به شما این امکان را می‌دهد که ظاهر Rook، قهرمان داستان را تغییر دهید، بدون اینکه نگران باشید که آمار شخصیت چگونه خواهد بود، بلکه می‌توانید همین کار را با هر یک از اعضای پارتی نیز انجام دهید.

Dragon Age

Dragon Age: The Veilguard درجات سختی متعددی برای بازیکنان دارد که می‌توانند از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنند. حالت Storyteller ظاهرا ساده‌ترین درجه خواهد بود و بیشتر بر روی داستان تمرکز می‌کند تا چالش مبارزه. درجه Adventurer تعادلی بین هر دو ایجاد می‌کند و احتمالا حالت پیش‌فرض خواهد بود.

درجه Nightmare نیز وجود خواهد داشت که سخت‌ترین حالت خواهد بود. بازیکنان می‌توانند در هر زمان درجه سختی را تغییر دهند، به جز در Nightmare که به محض انتخاب آن قفل می‌شود. در نهایت، بازی دارای یک گزینه سختی Unbound نیز خواهد بود که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا جنبه‌های مختلف گیم پلی را به روش‌های مختلف مطابق با نیازهای خود سفارشی‌سازی کنند.

Dragon Age: The Veilguard پاییز امسال برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه خواهد شد.

مطلب پیشنهادی
به هر حال هر بهبودی خرج دارد
بهترین روش جمع‌آوری سکه‌های FC 24 در Ultimate Team
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی