ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

یوبیسافت برنامه‌های جدیدی برای NFTها دارد

این شرکت هیچ وقت از اشتباهات خود درس نمی‌گیرد

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۱۵ تیر ۱۴۰۳ | ۲۰:۰۰

ورود NFTها به صنعت ویدئو گیم با حاشیه‌های زیادی همراه بود و خیلی از شرکت‌ها را از آن صرف نظر کردند، اما یوبیسافت برنامه‌های جدیدی در این زمینه دارد.

یوبیسافت برای تسریع پذیرش جهانی بازی‌های وب ۳ با شرکت Double Jump.Tokyo وارد همکاری شده و از پلتفرم جدیدی به نام Champions Tactics: Grimoria Chronicles استفاده می‌کند تا مجموعه‌ای از NFTها را به بازیکنان معرفی کند. این شرکت در سال ۲۰۲۱ نیز پلتفرمی به نام Quartz را معرفی کرد که به سرعت شکست خورد.

پس از آن یوبیسافت با Immutable همکاری کرد تا دوباره تلاش کند چیزی ارزشمند از NFTها بسازد، اما هنوز نتیجه ملموسی از این همکاری دیده نشده است. این شرکت در بیانیه‌ای مطبوعاتی اخیر خود اعلام کرد که با Double Jump.Tokyo همکاری کرده است تا مکانیزم‌های وب ۳ را در بازی تاکتیکی Champions Tactics ادغام کند.

یوبیسافت

مدیر عامل Double Jump.Tokyo، هیرونوبو اونو، در بیانیه‌ای گفت که همکاری با Ubisoft یک نقطه عطف مهم برای شرکت آن‌ها محسوب می‌شود.همکاری با یک رهبر جهانی معتبر در صنعت مانند یوبی‌سافت، به آن‌ها این امکان را می‌دهد تا به پیگیری بی‌وقفه خود در ارائه بازی‌های مورد نظر خود ادامه دهند و پذیرش جهانی تکنولوژی بازی‌های وب ۳ را تسریع ببخشند.

Ubisoft سال گذشته Champions Tactics را معرفی کرد، اما از آن زمان تاکنون دیگر خبر خاصی از آن منتشر نشده است. 

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی