ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

مقالات

بازی FIFA 2K25: رقیبی جدید برای EA

دلیل شروع شایعات صاحب امتیاز این بار 2K تاریخ انتشار احتمالی FC 25 گیم‌پلی و داستان این نسخه از FC رقابت احتمالی این دو بازی

امیرحسین وفاراد
نوشته شده توسط امیرحسین وفاراد | ۲۰ تیر ۱۴۰۳ | ۲۲:۰۰

از همان زمانی که شرکت EA تصمیم گرفت که مسیر خود را از سازمان فیفا جدا کند و بازی‌های فوتبالی خود را با نام FC منتشر کند، شایعات زیادی وجود داشت که 2K قصد دارد که جای الکترونیک آرتز را پر کند. اخیرا هم شایعات بیشتری در مورد این همکاری احتمالی به گوش می‌رسد ولی هنوز تایید رسمی‌ای از این شرکت یا سازمان فیفا نداریم. با این حال 2K یک جانشین منطقی است. بازی FIFA 2K25 می‌تواند از سوابق به شدت درخشان استودیو‌ی سازنده‌اش استفاده کند تا به یکی از بهترین بازی‌های فوتبالی دوران ما تبدیل شود. اگر دوست دارید در مورد این بازی و رقابت احتمالی‌اش بیشتر بدانید، در ادامه با ویجیاتو همراه باشید.

دلیل شروع شایعات


بازی FIFA 2K25

همیشه این شایعات وجود داشت که سازمان فیفا قصد همکاری با 2K را دارد. امتیاز ساخت بازی با نام فیفا می‌تواند یک موفقیت خیلی بزرگ برای این استودیو باشد تا بتواند جای خود را در میان نام‌های بزرگ ورزشی ثبت کند. به خاطر ساخت بازی‌های بسکتبال و کشتی‌کج، استودیو 2K همیشه نام مطرحی در میان طرفداران بازی‌های ورزشی داشت. حالا با این همکاری می‌تواند دل طرفداران فوتبال را هم به دست آورد و جایگاه خودش را به عنوان تولیدکننده بهترین بازی‌های ورزشی محکم‌تر کند. اگرچه که بحث خریدهای درون برنامه‌ای بازی همچنان جای بحث‌های زیادی دارد و محل انتقاد همیشگی طرفداران بوده است.

صاحب امتیاز این بار 2K


در یکی از کنفرانس‌های اخیر فیفا در شهر بانکوک، جیوانی اینفانتینو رئیس این سازمان توضیح داد که بازی‌های ویدیویی برای این سازمان به شدت مهم‌اند و نام فیفا را به میلیون‌ها کودک در سراسر جهان یاد می‌دهند. این بازی‌های ویدیویی می‌توانند به بسیاری از کودکان و جوانان این انگیزه را بدهند تا مسیر جدیدی را در این ورزش آغاز کنند.

یک فروشگاه در کشور غنا چند وقت پیش در توییتر یا همان X اعلام کرد که استودیو 2K با فیفا به توافق رسید و قرار است بازی جدید آن‌ها در همین سال منتشر شود. البته خب چندان اعتمادی به یک فروشنده بازی در کشور غنا نیست، ولی در کل می‌توانیم انتظار انتشار این بازی را در همین سال ۲۰۲۴ داشته باشیم.

تاریخ انتشار احتمالی FC 25


بازی FIFA 2K25

استودیو EA یک برنامه مشخص دارد و هر سال هم طبق آن عمل می‌کند. ما می‌توانیم هر سال در تاریخ ۲۷ سپتامبر انتظار انتشار یک بازی فوتبال از این استودیو را داشته باشیم. یا این تاریخ و یا آخرین جمعه ماه سپتامبر به صورت کلی. البته ممکن است که به دلایل مختلف این تاریخ تا یکی دو هفته جا به جا شود، ولی در کل بازی‌های فوتبال این استودیو در این حوالی منتشر می‌شوند. اتفاقا اخیرا در طی خبری اعلام شد که این بازی بزودی معرفی خواهد شد پس خود را در اواخر سپتامبر آماده بازی FC 25 کنید.

رقابت احتمالی این دو بازی


جیوانی اینفانتینو این موضوع را به صورت رسمی تایید کرد که در حال کار بر روی یک نسخه جدید از بازی فیفا هستند. با توجه به اینکه قرار بود این بازی احتمالی در اوایل سال ۲۰۲۴ منتشر شود و ما در حال حاضر در اواسط این سال هستیم، احتمالا این بازی را در امسال نبینیم. چون اگر قرار بود امسال منتشر شود، حتما تا الان اخبار زیادی را از این بازی می‌شنیدیم.

ولی از طرف دیگر ما FC را داریم که نسخه ۲۵ آن را احتمالا در اواخر همین سال میلادی ببینیم. مثل همیشه استودیو EA سر وقت بازی جدیدش را منتشر می‌کند و احتمالا مثل همیشه در صدر پرفروش‌ترین بازی‌های سال قرار بگیرد. پس به احتمال خیلی زیاد قرار نیست رقابت خاصی را بین این دو بازی را امسال ببینیم، ولی احتمالش خیلی زیاد است که در یکی دو سال آینده، رقابتی جذاب را بین EA و 2K شاهد باشیم.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی