ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

دیتاماینرهای بازی XDefiant محتوای فصل دوم و بعد از آن را آشکار کردند

در مجموعه‌ای از پست‌های منتشر شده در رسانه‌های اجتماعی

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۸ تیر ۱۴۰۳ | ۱۲:۰۰

در مجموعه‌ای از پست‌های منتشر شده در رسانه‌های اجتماعی توسط دیتاماینرها، آینده بازی XDefiant مشخص شد – اما به خاطر داشته باشید که هنوز در معرض تغییر است.

در روزهای اخیر، تعداد زیادی از دیتاماینرها تصاویری را در فضای آنلاین منتشر کردند که نشان می‌داد چه فکشن‌هایی به زودی برای XDefiant، شوتر اول شخص جدید یوبیسافت اضافه می‌شود و چه سلاح‌هایی در فصل‌های آینده به شما کمک خواهند کرد.

در مجموعه‌ای از تصاویر که توسط MP1ST منتشر شد، دیتاماینرها مشخص کردند که فصل دوم XDefiant فکشن Highwayman را از Far Cry New Dawn معرفی می‌کند. طبق ادعاها، این جناح یک سیستم برجک را به عنوان یک توانایی اجرا خواهد کرد - اما در حال حاضر چیزی بیشتر از این مشخص نیست. علاوه بر این، ادعا شد که سلاح‌های فصل دوم PP19 (اس‌ام‌جی)، SPAS (شاتگان) و یک LMG بی‌نام خواهند بود.

XDefiant

چند روز پیش، فصل اول بازی منتشر شد که Rainbow Six Siege's GSK را به عنوان یک فکشن قابل بازی معرفی کرد و تفنگ تهاجمی LVOA-C، تک تیرانداز L115 و شاتگان Sawed-off را اضافه کرد.

با این حال، دیتاماینرها کمی فراتر از فصل دوم رفتند. در چند عکسی که به صورت آنلاین منتشر شد، نگاهی کلی به ادامه مسیر داشتند. ادعا شده که فصل سوم یک DMR جدید، M1A و FAMAS را معرفی می‌کند. ممکن است این اشتباه چاپی باشد، زیرا M1A در برخی موارد یک DMR است.

در حالی که فصل دوم بر روی فکشن Highwayman تمرکز دارد، فصل سوم نگاهی به Assassin’s Creed دارد – چیزی که همیشه برای XDefiant اجتناب ناپذیر بود. در ادامه شاهد خواهیم بود که Ghost Recon محور فصل چهارم خواهد بود و گزارش‌ها حاکی از آن است که فصل پنجم حول محور Rabbids خواهد بود.

مطلب پیشنهادی
بازگشتی دوباره به مپ Verdansk
بهترین لوکیشن‌های بازی کال آو دیوتی وارزون موبایل
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی