ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 فروش ضعیفی داشته است

هیاهویی که نهایت به هیچ ختم شد

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۱۹ تیر ۱۴۰۳ | ۱۵:۰۰

بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 در تاریخ ۱ خرداد ۱۴۰۳ به بازار عرضه شده، اما عملکرد چندان خوبی در بازار نداشته است.  

این بازی که اولین بار در سال ۲۰۱۸ معرفی شد، قرار بود از لحاظ بصری یکی از پیشرفته‌ترین بازی‌های تاریخ باشد. باید اعتراف کرد که Senua’s Saga: Hellblade 2 از نظر گرافیکی به این هدف دست یافت، اما عملکرد تجاری آن خوب نبوده است. آمار فروش هل بلید ۲ نشان می‌دهد که این بازی در دو ماه گذشته فروش بسیار ضعیفی داشته است.

Hellblade II یک بازی نسبتا کوتاه است که داستانی عمیق و تاثیرگذار را با گرافیکی خارق‌العاده ترکیب می‌کند. بازخوردهای این بازی از منتقدان نیز نسبتا خوب بوده و در سایت متاکریتیک نمره ۸۰ را دارد. با این وجود داده‌های فروش ایالات متحده که توسط شرکت Circana منتشر شده، نشان فروش ضعیف Hellblade II از زمان انتشار تاکنون است. 

بازی Hellblade 2

فروش دلاری Senua’s Saga: Hellblade 2 این بازی را در جایگاه ۳۷ عنوان برتر ایالات متحده قرار می‌دهد. روی کنسول ایکس‌ باکس هم هل بلید ۲ تنها توانسته به رتبه ۲۱ برسد. از نظر تعداد بازیکنان، Hellblade II حتی از بازی‌هایی مثل Fallout 76 نیز عقب افتاد و رکورد ۳۸۹۲ بازیکن همزمان را ثبت کرده است.

در جداول فروش اروپا، Hellblade II نتوانست به ۱۰۰ بازی برتر ماه می وارد شود. در پلتفرم‌های استریمینگ نیز تعداد مخاطبین این بازی به سرعت کاهش یافت. در روز اول انتشار، تعداد بینندگان هل بلید ۲ در توییچ به ۱۱۰۱۹۳ رسید، اما در روز دوم این عدد ۹۰ درصد کاهش یافت و در هفته بعد تنها به اوج ۹۰۰ بیننده رسید.

مطلب پیشنهادی
کدام سلاح‌ها در استارفیلد از همه بهتر عمل می‌کنند؟
بهترین سلاح‌های Starfield و نحوه پیداکردن آن‌ها
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی