ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بازی Once Human بیش از ۱۳۰ هزار بازیکن همزمان در استیم دارد

عملکرد عالی در اولین روز عرضه به بازار

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۱ تیر ۱۴۰۳ | ۱۸:۰۰

بازی بقا و تیراندازی Once Human از استودیو Starry اکنون روی پی‌سی در دسترس است و شروع قدرتمندی در استیم داشته است. 

تعداد بازیکنان همزمان این بازی تاکنون به 131,894 نفر رسیده است. با این حال، بازخوردهای کلی بازی Once Human در حالت Mixed قرار دارد و تنها 59 درصد از 8959 بررسی کاربران مثبت هستند. انتقاد اصلی بازیکنان در مورد عدم امکان ایجاد چندین شخصیت و عدم توانایی پیوستن به دوستان در سرورهای دیگر است. 

در حالی که توسعه‌دهندگان این مشکل را به سرعت برطرف کرد، همچنان نگرانی‌هایی در مورد حفظ حریم شخصی هنگام استفاده از لانچر NetEase وجود دارد. استودیو Starry در بیانیه‌ای اعلام کرده است که به حریم خصوصی داده‌های کاربران اهمیت می‌دهد و تنها در صورت وجود مبنای قانونی مشروع از داده‌های شخصی استفاده خواهد کرد.

بازی Once Human

البته باید اشاره کنیم که برای کاربران استیم و اپیک گیمز استور نیازی به دانلود NetEase Launcher نیست و با همین پلتفرم‌ها می‌توانند بازی Once Human را تجربه کنند.  داستان Once Human در آینده‌ای پس از آخرالزمان رخ می‌دهد که ماده‌ای بیگانه به نام Stardust همه موجودات را جهش داده است. 

تنها متا انسان‌ها (Meta-Humans) قادر به بقا هستند، اما آن‌ها هنوز باید نیازهایی مانند گرسنگی و تشنگی را برآورده کنند که با وجود غذا و آب آلوده که بر عقلانیت تأثیر می‌گذارد، سخت‌تر می‌شود. در این عنوان بازیکنان می‌توانند خانه‌ بسازند، با دیگر گروه‌ها همکاری کنند یا به مأموریت‌هایی بروند تا بیشتر درباره Stardust یاد بگیرند. 

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی