ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

نقدهای Death Stranding چه زمانی منتشر می‌شوند؟

دث استرندینگ می‌تواند همان کاری که گاد آو وار انجام داد را تکرار کند؟

۰
انارگیفت

دث استرندینگ (Death Stranding) وضعیتی تقریبا مشابه با گاد آو وار (God of War) پیدا کرده است. هنگام عرضه گاد آو وار هم بعضی بازیکن‌ها نسبت به کیفیت نهایی بازی مطمئن نبودند و سونی برای اینکه جو منفی پیرامون بزرگترین انحصاری ۲۰۱۸ خود را از بین ببرد، دست به ریسک بزرگی زد؛ نقدهای گاد آو وار یک هفته قبل از انتشار بازی در دسترس قرار گرفتند.

گاد آو وارد نقدهای خیلی مثبتی دریافت کرد، نگرانی‌ها از بین رفتند و بررسی‌ها خودشان به اهرمی برای افزایش انتظاراتِ بازی تبدیل شدند. به‌نظر می‌رسد که سونی همین سیاست را با دث استردینگ پیش خواهد گرفت. با توجه به توییت گیم‌اسپات، سونی نسخه‌های نقد دث استرندینگ را برای یوتوبرها و منتقدین فرستاده و محدودیت انتشار امتیازات در ۱ نوامبر (جمعه ۱۰ آبان – ساعت ۱۰:۳۰ صبح) برداشته می‌شود.

این یعنی یک هفته زودتر از عرضه خود بازی، دث استردینگ ۸ نوامبر (۱۷ آبان) به انتشار جهانی می‌رسد و اگر بازخوردها مثبت باشند این فاصله هفت روزه می‌تواند بازیکن‌های بیشتری را نسبت به خرید ساخته جدید کوجیما مطمئن کند. احتمالا تا چند روز دیگر نیز شاهد تریلر زمان عرضه بازی خواهیم بود.

نقدهای دث استرندینگ

هفته گذشته یوشیدا، رییس استودیوهای سرگرمی سونی، در مصاحبه‌ای با وب‌سایت Dengeki Online دث استرندینگ را با سریال‌های خوب نت‌فلیکس مقایسه کرد و گفت که داستان اثر جدید کوجیما کنجکاو برانگیز، جذاب و در بعضی بخش‌ها آن‌قدر ناراحت‌کننده است که می‌تواند اشک مخاطبینش را در بیاورد.

چند روز پیش فروشگاه Best Buy صفحه مربوط به دث‌استرندینگ را آپدیت کرد و نکته قابل توجه، حجم مورد نیاز برای نصب بازی بود. ظاهرا نصب دث استرندینگ ۵۵ گیگابایت از فضای پلی استیشن 4 را به خود اختصاص می‌دهد که البته این رقم بدون احتساب آپدیت روز اول است؛ هنوز چیزی تایید نشده ولی احتمال دارد که استودیوی کوجیما آپدیتی برای روز انتشار بازی در نظر گرفته باشد.

همچنین با وجود تاکیدی که کوجیما روی ارتباطات در عنوانش داشته اما بخش چند نفره بازی کاملا اختیاری بوده و بدون آن نیز کاربران می‌توانند به تجربه دث استرندینگ ادامه دهند. البته قسمت آنلاین دث استرندینگ نیازی به اشتراک پلاس ندارد.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/1b0

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...