ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

فروش جهانی جوکر به ۶۰۰ میلیون دلار رسید

فیلم جوکر توانست مجموعه گیشه خود را به رقمی بالاتر از ۶۰۰ میلیون دلار برساند تا در آستانه تبدیل شدن به یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ با رده سنی بزرگسال باشد. در حال حاضر دو ...

شایان کرمی
نوشته شده توسط شایان کرمی | ۲۷ مهر ۱۳۹۸ | ۱۶:۱۵

فیلم جوکر توانست مجموعه گیشه خود را به رقمی بالاتر از ۶۰۰ میلیون دلار برساند تا در آستانه تبدیل شدن به یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ با رده سنی بزرگسال باشد.

در حال حاضر دو قسمت ابتدایی دد پول و فیلم The Matrix Reloaded با گیشه‌هایی بیشتر از ۷۰۰ میلیون دلار و جلوتر از آن‌ها Wolf Warrior 2 در صدر لیست پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ با رده سنی بزرگسال قرار دارند و انتظار می‌رود که جوکر با حفظ روند خود بتواند مجموعه فروش خود را به رقمی بسیار بالاتر از این فیلم‌ها برساند. در واقع پیش‌بینی شده که جوکر به باکس آفیس ۱ میلیارد دلاری برسد و به یکی از سود آورترین فیلم‌های تارخ سینما تبدیل شود.

جوکر

خشونت بالای جوکر حاشیه‌های فراوانی را برای این فیلم به همراه داشته به طوری که بسیاری از منتقدان جوکر را به ترویج خشونت بیهوده متهم کردند و به همین خاطر نمرات پایینی به این فیلم داده‌اند. نمراتی که به نظر می‌رسد تاثیر چندانی روی تصمیم تماشاگران برای دیدن این فیلم نگذاشته‌اند.

بیشتر بخوانید:

تاد فلیپس به عنوان کارگردان جوکر پیش از این گفته بود که دنباله‌ای برای این فیلم ساخته نخواهد شد اما علاقه واکین فینیکس به عنوان بازیگر این نقش به ساخت قسمت بعدی و سود بالای برادران وارنر از جوکر احتمالا باعث شکل گیری دنباله‌ای از این فیلم موفق خواهد شد.

شما جوکر را تماشا کرده‌اید؟ به نظر شما این فیلم لایق این فروش خوب یا نمرات پایینی که دریافت کرده هست؟‌ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی