ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

با تغییرات در لیست نقشه‌های دو قسمت اورواچ بیشتر آشنا شوید

همزمان با معرفی اورواچ 2، بلیزارد قصد دارد تغییراتی را در محتوای هر دو نسخه این فرنچایز اعمال کند. قبل از آن که اورواچ 2 با حالت‌های بازی جدیدش عرضه شود و ویژگی‌هایی تازه به ...

شایان کرمی
نوشته شده توسط شایان کرمی | ۱۲ آبان ۱۳۹۸ | ۰۰:۵۰

همزمان با معرفی اورواچ 2، بلیزارد قصد دارد تغییراتی را در محتوای هر دو نسخه این فرنچایز اعمال کند.

قبل از آن که اورواچ 2 با حالت‌های بازی جدیدش عرضه شود و ویژگی‌هایی تازه به این فرنچایز اضافه کند، تغییراتی در محتوای اورواچ 1 و به‌خصوص نقشه‌های این بازی صورت خواهد گرفت. برای مثال قرار است نقشه‌های جدیدی به اورواچ اضافه شوند. از آن‌جایی که با رخ دادن این اتفاق تعداد نقشه‌های بازی بسیار زیاد می‌شود، بلیزارد قصد دارد بعضی از مپ‌های اورواچ را کنار بگذارد.

قرار است فصل رقابتی جدید بازی ۱۲ نقشه داشته باشد که در آن‌ها نقشه‌های جدیدی هم حضور خواهد داشت. همان‌طور که گفتیم، برای رسیدن به این تعداد استاندارد، بعضی از نقشه‌های بازی حذف خواهند شد.

اورواچ 2

در حال حاضر بلیزارد تصمیم گرفته بر اساس نظرات کاربران، دو نقشه پاریس و هورایزن را از بخش رقابتی اورواچ کنار بگذارد تا جا برای نقشه‌های جدید باز شود.

شب گذشته فهمیدیم که قهرمان‌های جدیدی در اورواچ 2 حضور خواهند داشت که اولین آن‌ها Sojourn نام دارد. البته قبل از آن که این شخصیت به نسخه دوم اضافه شود، یک قهرمان جدید دیگر برای قسمت اول اورواچ معرفی خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

راستش را بخواهید برنامه بلیزارد برای پشتیبانی از ۲ اورواچ به صورت همزمان کمی گنگ و عجیب به نظر می‌رسد. به هر حال باید روزهای آینده را هم منتظر بمانیم تا ببینیم اورواچ چه تغییرات مهمی به خود خواهد دید و قسمت دوم آن که هنوز تاریخ انتشار هم ندارد، چگونه در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی