ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

کاپیتان آمریکای زامبی در تصاویر جدید سریال What If به‌ نمایش درآمد

چی می‌شد اگر ابرقهرمانان زندگی متفاوت‌تری را تجربه می‌کردند؟ What If جوابی به همین سوال است، این انیمیشن که در جریان رونمایی‌های کوین فایگی از پروژه‌های بعدی دنیای سینمایی مارول معرفی شد با بیست و ...

محمد کریمی
نوشته شده توسط محمد کریمی | ۲۲ آبان ۱۳۹۸ | ۲۱:۱۵

چی می‌شد اگر ابرقهرمانان زندگی متفاوت‌تری را تجربه می‌کردند؟ What If جوابی به همین سوال است، این انیمیشن که در جریان رونمایی‌های کوین فایگی از پروژه‌های بعدی دنیای سینمایی مارول معرفی شد با بیست و سه اپیزودش سعی دارد داستانی جدید و البته عجیب و غریب از ابرقهرمانان مارول به تصویر بکشد. متفاوت با آن چیزی که تاکنون بارها در فیلم‌ها یا کامیک‌ها دیدیم.

دیروز و همزمان با انتشار سرویس استریم دیزنی پلاس، مستند دوازده دقیقه‌ای Marvel Studios: Expanding the Universe هم در دسترس کاربران قرار گرفت و در بخشی از آن شاهد چندین طرح هنری از What If بودیم که ظاهرا به قسمت اول این انیمیشن اختصاص دارند؛ در تصاویر استیو راجرز دیگر کاپیتان آمریکایی نیست و جای او را پگی کارتر، معشوقه‌اش، گرفته‌ است.

بازیگران فیلم‌های دنیایی سینمایی مارول به‌عنوان صداپیشه در What If هم حضور دارند

بنابراین یکی از داستان‌های What If به «چه می‌شد اگر پگی کارتر کاپیتان بود» مربوط می‌شود. البته نه از نوعِ آمریکایی، لباسی که پگی در عکس‌ها به تن کرده به پرچم انگلستان مزین شده و فعلا او را می‌توانیم کاپیتان بریتانیایی صدا بزنیم. جالب‌تر اینکه یکی از عکس‌ها او را در زره‌ای شبیه به مرد آهنی (Iron Man) نشان می‌دهد که توسعه‌اش به‌عهده استیو راجرز بوده است.

به‌نظر می‌رسد استیو راجرز جای تونی استارک، مرد آهنی اصلی در کامیک‌های مارول، را در قسمت نخست What If گرفته و احتمالا نه به عنوان کاپیتان آمریکا بلکه در نقش مرد آهنی او را در انیمیشن سریالی مارول می‌بینیم. خیلی‌ از عکس‌ها مربوط به همین خط داستانی پگی کارتر و استیو راجرز هستند اما تصاویر دیگری هم منتشر شده که به داستان‌های دیگر سریال اشاره می‌کند.

کاپیتان آمریکا زامبی

در یکی از آن‌ها نسخه زامبی شده کاپیتان آمریکا را می‌بینیم که باکی یا همان «سرباز زمستان» (Winter Soldier) با او می‌جنگد. با این حساب بعید نیست یکی از قسمت‌های What If از سری کامیک‌های Marvel Zombies الهام بگیرد. تی چالا هم در یکی دیگر از عکس‌ها به عنوان استار لرد، یکی از اعضای نگهبانان کهکشان (Guardians of the Galaxy)، معرفی می‌شود.

در کامیک‌ها تی چالا همان «پلنگ سیاه» (Black Panther) است اما در یکی از داستان‌های What If او نقش استار لرد را به‌عهده دارد. البته زمان زیادی تا انتشار انیمیشن سریالی What If باقی مانده (تابستان ۲۰۲۱) و تا آن موقع ممکن است خط‌های داستانی تغییراتی کنند.

کارتون what ifکاپیتان آمریکاکاپیتان آمریکا زامبیزامبی کاپیتان امریکاکاپیتان امریکا علیه زامبی

بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی