بازی Street Fighter 5: Champion Edition معرفی شد [تماشا کنید]

با کامل‌ترین نسخه استریت فایتر 5 طرف هستیم

۰

کپکام از بازی Street Fighter 5: Champion Edition رونمایی کرده که می‌توان آن را کامل‌ترین نسخه استریت فایتر 5 دانست.

این نسخه شامل تمام نقشه‌ها، تمام کاراکترها و تمام بسته‌های الحاقی متفاوتی می‌شود که تا امروز برای استریت فایتر 5 عرضه شده‌اند.

حال با خرید این بازی به ۴۰ کاراکتر، ۳۴ استیج مبارزه ‌‌‌‌ و بیشتر از ۲۰۰ لباس متفاوت دسترسی پیدا خواهید کرد. این بازی شامل کاراکتر جدید استریت فایتر هم می‌شود که قبل از پایان سال جاری میلادی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

استریت فایتر 5 در ابتدا به خاطر کمبود محتوا مورد انتقادات شدیدی قرار گرفت اما کپکام طی سال‌های اخیر و با عرضه نسخه‌های جدیدی از این بازی مثل Arcade Edition توانست نظر علاقه‌مندان به بازی‌های مبارزه‌ای را دوباره به این فرنچایز جذب کند. به طوری که در حال حاضر بسیاری نسخه پنجم استریت فایتر را یکی از بهترین بازی‌های مبارزه‌ای نسل هشتم می‌دانند.

بازی Street Fighter 5: Champion Edition در تاریخ ۲۵ بهمن سال جاری به صورت فیزیکی و دیجیتال برای پلتفرم‌های پی‌سی و پلی‌استیشن 4 عرضه خواهد شد و ۳۰ دلار آمریکا قیمت خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

چه توقعاتی از نسخه بعدی استریت فایتر که احتمالا برای کنسول‌های نسل بعد عرضه می‌شود دارید؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

.کپی شد https://vgto.ir/1n4

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...