۱۰ دقیقه از گیم‌پلی بازی Resident Evil: Project Resistance را اینجا ببینید

همان‌چیزی که از یک رزیدنت اویل کوآپ می‌خواهید

۰

نسخه جدید رزیدنت اویل یعنی Project Resistance به صورت محدود در دسترس عده‌ای قرار گرفته و آن‌طور که مشخص است، با یک بازی باکیفیت دیگری از سمت کپکام طرف هستیم.

یوتیوبری که موفق به تجربه این بازی شده Project Resistance را یک عنوان سرگرم کننده می‌دانند که بیشتر از هر چیزی به یک اتاق فرار ترسناک شباهت دارد. همکاری میان اعضای تیم برای بقا و خروج از محیط اهمیت زیادی داشته و باید از توانایی‌های شخصیت‌ها برای پیروزی در نبرد استفاده کنید. کلاس‌بندی‌ها متنوع هستند و بر اساس کاراکتری که انتخاب می‌کنید، سبک بازی شما تغییر خواهد کرد.

هسته اصلی گان پلی بازی شباهت زیادی به ریمیک رزیدنت اویل 2 دارد با این تفاوت که بازی کمی سریع‌تر شده و منابع بیشتری در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. اگر به عنوان کاراکتر منفی در بازی حاضر شوید، کنترل زیادی روی محیط دارید و در واقع می‌توانید از زامبی‌ها و نیروهای قدرتمندی مثل مستر ایکس معروف برای از بین بردن تیم مقابل و زمین‌گیر کردن آن‌ها استفاده کنید.

 

در واقع کپکام خواسته تا این حس به کاربران منتقل شود که قادر به طراحی محیط بازی و کنترل کامل آن هستند و آن‌طور که از این ویدیو مشخص است، این کمپانی در این زمنیه موفق عمل کرده است.

بیشتر بخوانید:

گرافیک بازی هم به لطف موتور RE همچنان مثل آخرین نسخه دویل می کرای و رزیدنت اویل دیدنی است اما در بعضی از موارد باگ‌های عجیبی مثل گیر کردن زامبی و کاراکترها در دیوار مشاهده می‌شود که احتمالا در نسخه نهایی بخش زیادی از آن‌ها حل خواهد شد.

Project Resistance برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی در دسترس خواهد گرفت.

.کپی شد https://vgto.ir/1o1

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...