ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

چگونه مطمئن شویم زامبی‌های Resident Evil 2 کاملا مرده‌اند؟

سوالی که پاسخی قطعی برای آن وجود ندارد

۰

بیست سال از کابوس دیوانه‌واری که زامبی های Resident Evil 2 برایمان ساختند می‌گذرد. این غیبت طولانی کاری کرد که فکر کنیم دیگر خبری از این موجودات لعنتی نیست اما آن‌ها برگشتند. البته این یک بازگشت معمولی و پیش پا افتاده نبود و حالا در بازسازی Resident Evil 2 زامبی‌هایی داریم که نمی‌شود به راحتی با آن‌ها سرشاخ شد.

زامبی‌های Resident Evil 2، جدای از اینکه تعدادشان کم نیست انگار طوری طراحی شده‌اند که قرار نیست به این راحتی‌ها با فرو رفتن یکی دو گلوله ناقابل در جمجمه‌شان غزل خداحافظی را بخوانند. نه، آن‌ها آنقدر زنده می‌شوند تا دیگر هیچ گلوله‌ای برای گذاشتن در خشاب سلاح کمریتان نداشته باشید.

به بیان دیگر، هیچ تضمینی وجود ندارد که پس از افتادن یک زامبی روی زمین دیگر از جایش بلند نشود. با این حال با کمی دقت، پس از مدتی می‌فهمید که جسد کدام یک از زامبی‌‌های Resident Evil 2 بی‌آزارند و کدام یک بلای جان. اما اگر در حال تجربه بازی‌ هستید و هنوز نتوانسته‌اید الگویی برای تشخیص زامبی‌های مرده از زنده پیدا کنید، حتما ادامه این متن را با دقت بخوانید.

رستاخیر مردگان با چاقوی نظامی

سیستم بقای Resident Evil 2، آنقدر ماهرانه و درست طراحی شده تا حین تجربه بازی، شما واقعا احساس کنید یک بازمانده تنها هستید که در میان مردگانی متحرک گیر افتاده. در بازی گلوله به صورت فیزیکی به ندرت یافت می‌شود و همین موضوع کاری می‌کند که قدر مهماتتان را بیشتر بدانید. به بیان دیگر هر گلوله‌ای که در بازی هدر می‌رود مهم و با ارزش است و اگر حواستان به شلیک‌هایتان نباشد بازی به فجیع‌ترین شکل ممکن مجازاتتان می‌کند.

از این رو، برای اینکه بفهمید یک زامبی مرده است یا زنده، درست نیست که به سمت جسدشان شلیک کنید. به جای این کار، از چاقوی خود استفاده کنید و با وارد کردن یک ضربه، ببینید که آن زامبی پیش رویتان از جایش بلند می‌شود یا نه. اگر شاهد هیچ تغییر وضعیتی نبودید، با خیال راحت از کنار آن جسد بی جان بگذارید و دیگر می‌توانید مطمئن باشید که در مسیر بازگشت شاهد زنده بودن آن نمی‌شوید.

نگران زامبی‌های بدون سر نباشید

Resident Evil 2

قطعا دیگر همه این را می‌دانیم که یک زامبی وقتی بی‌آزار است که دیگر سری روی تنش وجود نداشته باشد. البته این قضیه به ندرت در بازسازی Resident Evil 2 اتفاق می‌افتد اما زمانی که سر یک زامبی پس از اصابت گلوله متلاشی شود، دیگر می‌توان مطمئن بود که خبری از بازگشت دوباره‌اش نیست. چندین و چند راه مختلف هم برای متلاشی کردن سر یک زامبی وجود دارد:

  • شلیک‌های کاملا شانسی: اگر شانس با شما یار باشد، حتی با ضعیف‌ترین سلاحتان هم می‌توانید به سر یک زامبی شلیک کنید و شاهد ترکیدن سرش در مقابل چشمانتان باشید. البته این قضیه در بیشتر موارد کاملا اتفاقی رخ می‌دهد و نمی‌شود برای آن الگوی خاصی در نظر گرفت. با این حال پس از بررسی‌های بیشتر متوجه شدیم که اگر یک زامبی روی زمین افتاده باشد و به پشت سرش شلیک کنید، احتمال متلاشی شدن سرش بیشتر می‌شود.
  • هدشات‌های متعدد: در بیشتر مواقع سه هدشات متوالی باعث می‌شود که یک زامبی روی زمین بیفتد و مسیر برای ادامه راه باز شود. البته احتمال اینکه پس از چند دقیقه شاهد بازگشت دوباره همان زامبی باشید زیاد است اما اگر به همین رویه ادامه دهید و چند هدشات دیگر بزنید نهایتان شاهد ترکیدن سرش خواهید بود.
  • استفاده از سلاح‌های قدرتمندتر: می‌خواهید کارتان ساده‌تر شود؟ خب مجبورید برای متلاشی کردن سر زامبی‌ها از مهمات با ارزش‌تر خود استفاده کنید. برای مثال با استفاده از شاتگان لئون یا سلاح‌هایی که تیر مگنوم به آن‌ها می‌خورد، می‌توانید روی سر زامبی‌ها نشانه بگیرید و با یک شلیک دقیق آن‌ها را برای همیشه روی زمین بیندازید. البته شاید این کار درستی نباشد، چراکه این مهمات در محیط بازی به ندرت یافت می‌شوند و بهتر است از آن‌ها در شرایط خاص‌تری استفاده کنید.
.کپی شد https://vgto.ir/1q9

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...