ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

دی‌سی ساخت فیلم فلش را از سر گرفت

برای اکران در سال ۱۴۰۱

۰
انارگیفت

به نظر می‌رسد که سران دی‌سی سرانجام برای ساخت فیلمی بر اساس شخصیت فلش به توافق رسیدند و این فیلم برای انتشار در تاریخ ۱۰ تیر سال ۱۴۰۱ آماده می‌شود.

اولین اخبار مربوط به ساخت فیلم فلش به سال ۲۰۱۷ برمی‌گردد. تا به اینجا فیلم فلش دو کارگردان خود را به دلیل اختلافاتی که با دی‌سی و برادران وارنر داشتند از دست داده است و همین قضیه هم باعث شده اکران فیلم تا سال ۱۴۰۱ صورت نگیرد. در آن زمان قرار بود که فیلم با نام فلش‌پوینت ساخته شود اما مشخص نیست که آیا بعد از همه این تغییرات صورت گرفته در عوامل، دی‌سی همچنان از این نام برای فیلم استفاده خواهد کرد یا خیر.

فلش

بعد از این، سال ۲۰۲۱ به عنوان زمان اکران فیلم معرفی شد اما مشکلات به‌وجود آمده در روند ساخت آن باعث شد تا اکران آن تا زمان نامشخصی تاخیر داشته باشد. حال که سرانجام تاریخ مشخصی برای اکران این پروژه مشخص شده، می‌توان حدس زد که روند تولید فیلم فلش بالاخره با جدیت آغاز شده است.

بیشتر بخوانید:

پیش از این هم برادران وارنر اعلام کرده بودند که فیلم مورد انتظار دیگرشان یعنی ماتریکس ۴ در تاریخ ۳۰ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ همزمان با اکران دیگر فیلم مورد انتظار کیانو ریوز یعنی قسمت چهارم جان ویک پخش خواهد شد. شما بیشتر از همه منتظر چه فیلم‌هایی هستید؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

تماشا کنید: معرفی بهترین بازی‌های بتمن برای موبایل

.کپی شد https://vgto.ir/1vx

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...