ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

هنری کویل می‌خواهد همزمان هم گرالت و هم سوپرمن باشد

هنری کویل با حضور در سریال عظیم ویچر توجهات زیادی را به خود جلب خواهد کرد و از این به بعد احتمالا او را بیشتر به عنوان گرالت خواهیم شناخت. البته او در گفتگویی تازه ...

شایان کرمی
نوشته شده توسط شایان کرمی | ۲۸ آذر ۱۳۹۸ | ۱۲:۱۵

هنری کویل با حضور در سریال عظیم ویچر توجهات زیادی را به خود جلب خواهد کرد و از این به بعد احتمالا او را بیشتر به عنوان گرالت خواهیم شناخت. البته او در گفتگویی تازه اعلام کرده که همچنان به بازی در نقش سوپرمن علاقه‌مند است و دوست دارد که این کار را یک بار دیگر انجام دهد.

در گفتگویی تازه با رادیو تایمز، از هنری کویل پرسیده شد که آیا بازی در نقش گرالت سریال ویچر او را از سوپرمن شدن باز خواهد داشت یا خیر. سوالی که کویل به آن اینگونه جواب داد:

شما باید به تعداد فیلم‌هایی که من در سال‌های آینده در آن‌ها حضور خواهم داشت توجه کنید زیرا در واقع می‌توان دو پروژه را در یک سال جا داد.

وقتی از او سوال شد که آیا امیدی وجود دارد که او بار دیگر سوپرمن را زنده کند او به نماد معروفی اشاره کرد که به عنوان سمبل ایستادگی در فیلم Man of Steel از آن استفاده کرده بود. با توجه به برخوردهای هنری کویل می‌توان برداشت کرد که او همچنان به بازی در نقش سوپرمن علاقه‌مند است؛ موضوعی که کویل پیش از این هم در گفتگوهایی به آن‌ اشاره کرده بود.

هنری کویل

پخش سریال ویچر از فردا آغاز می‌شود و واکنش‌های اولیه حاکی از رضایت زیاد منتقدان از این سریال است. بسیاری می‌گویند که هنری کویل در نقش گرالت درخشیده و احتمالا با سریالی طرف خواهیم بود که برای سال‌ها دوستداران تلویزیون را سرگرم خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

 

 

شما چه نظری در مورد بازگشت هنری کویل در نقش سوپرمن دارید؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

آخرین تریلر سریال ویچر را با زیرنویس فارسی تماشا کنید

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی