ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

مدیر سابق دیزنی فیلم Star Wars: Rise of Skywalker را نمی‌پسندد

بدون احساس، بدون عمق

۰

فیلم سینمایی اخیرا اکران شده Star Wars: Rise of Skywalker ثابت کرده از نظر هواداران به عنوان اثری شناخته می‌شود که تفرقه‌ای میان نظرات ایجاد کرده و برخی از مردم آن را دوست دارند و برخی دیگر هم آن را نپسندیدند؛ حال باید مدیر سابق کمپانی دیزنی را هم در جمع کسانی که از جنگ ستارگان جدید ناراضی هستند اضافه کرد. «مایکل آیسنر» این فیلم تازه را «یک اثر نسبتا قابل قبول که احساس و عمق ندارد» شمرده است.

آیسنر فیلم Rise of Skywalker را در مقابل سریال تلویزیونی The Mandalorian که اخیرا اولین فصلش از طریق سرویس دیزنی پلاس پخش شده، قرار داده و از شورانر مجموعه یعنی «جان فاورو» به عنوان «جورج لوکاس» نسل مدرن یاد کرده است. (لوکاس بیشتر به عنوان نیروی محرکه خلق مجموعه فیلم‌های جنگ ستارگان شناخته می‌شود).

دیزی ریدلی نقش ری را در کل فیلم با یک حس بازی کرد: وهم و ترس تا لحظه آخر فیلم و تا جایی که نامش مشخص می‌شود. این توصیف من از فیلمی است که به نظرم احساس و عمق نداشت.

همانطور که پیش‌تر گفته شد، فیلم Star Wars: Rise of Skywalker از بین ۶۰ نقد توانسته میانگین امتیازی ۵۴ را در متاکریتیک به دست بیاورد و در وب‌سایت راتن تومیتوز هم تنها ۵۵ درصد از منتقدین از نهمین شماره استار وارز رضایت داشته‌اند.

اما در همین حین سریال The Mandalorian به خوبی مورد استقبال مخاطبان و البته منتقدان قرار گرفته و اخیرا هم خبردار شدیم که ساخت فصل دومش تایید شده و فاورو همچنان وظیفه ساخت آن را بر عهده خواهد داشت. این مجموعه پاییز سال آینده از طریق سرویس دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – تئوری‌های فیلم جوکر

.کپی شد https://vgto.ir/28f

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...