ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

نامزدهای Anime Awards اعلام شدند

به انیمه‌های مورد علاقه خود رای دهید

۱

کمپانی Crunchyroll که یکی از ناشران و توزیع‌کنندگان بزرگ انیمه، مانگا و درام در آمریکا است، نامزدهای مراسم Anime Awards امسال را هم اعلام و معرفی کرد. رای‌گیری همین حالا آغاز شده و با مراجعه به وب‌سایت انیمه آواردز، می‌توانید انتخاب خودتان را برای هر کدام از دسته‌بندی‌ها ثبت کنید.

لیست نامزدهای امسال نسبتا متعادل به نظر می‌رسد؛ برخلاف دو سال گذشته، هیچ سریال تلویزیونی یا فیلمی وجود ندارد که در بخش‌های گوناگونی حضور داشته باشد و یا عنوانی شایسته بتواند خودش را به نحوی به رخ بکشد که از قبل بدانیم برنده قطعی خواهد بود. ولی با این حال بسیاری از انیمه‌هایی که انتظار می‌رفت نامزد شوند، به درستی لیست شده‌اند. از جمله Demon Slayer: Kimetsu no Taiba و Carole & Tuesday و Vinland Saga و گزینه‌های دیگری که هر کدام نامزد بهترین انیمه سال هستند.

رای‌گیری مراسم Anime Awards تا تاریخ ۱۷ ژانویه معادل با جمعه ۲۷ دی ماه ادامه خواهد داشت. گفتنی است شما می‌توانید با شروع هر روز دوباره به گزینه‌های مورد نظرتان رای دهید. برندگان در یک رویداد اختصاصی و ویژه، در تاریخ ۱۵ فوریه معادل با ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ راس ساعت ۰۴:۳۰ بامداد اعلام خواهند شد. در ادامه می‌توانید لیست تمام نامزدهای این مراسم را به تفکیک دسته‌بندی‌ها مشاهده کنید.

بهترین انیمه سال

  • Carole & Tuesday
  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
  • Mob Psycho 100 II
  • O Maidens in Your Savage Season
  • The Promised Neverland
  • Vinland Saga

بهترین شخصیت اصلی

  • Emma, The Promised Neverland
  • Hyakkimaru, Dororo
  • Saitama, One-Punch Man Season 2
  • Senku, Dr. Stone
  • Tanjiro Kamado, Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
  • Tohru Honda, Fruits Basket

بهترین شخصیت منفی

  • Ai Magase, Babylon
  • Angela, Carole & Tuesday
  • Askeladd, Vinland Saga
  • Garou, One-Punch Man Season 2
  • Isabella, The Promised Neverland
  • Overhaul, My Hero Academia Season 4

بهترین پسر

  • Bruno Bucciarati, JoJo’s Bizarre Adventure: Golden Wind
  • Hyakkimaru, Dororo
  • Kanata Hoshijima, Astra Lost in Space
  • Naruzou Machio, How Heavy Are the Dumbbells You Lift?
  • Shigeo “Mob” Kageyama, Mob Psycho 100 II
  • Tanjiro Kamado, Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

بهترین دختر

  • Carole, Carole & Tuesday
  • Chika Fujiwara, Kaguya-sama: Love is War
  • Emma, The Promised Neverland
  • Kohaku, Dr. Stone
  • Nezuko Kamado, Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
  • Raphtalia, The Rising of the Shield Hero

بهترین کارگردان

  • Tetsuro Araki, Attack on Titan Season 3
  • Kiyotaka Suzuki, Babylon
  • Shinichiro Watanabe & Motonobu Hori, Carole & Tuesday
  • Yuzuru Tachikawa, Mob Psycho 100 II
  • Kunihiko Ikuhara, Sarazanmai
  • Shuhei Yabuta, Vinland Saga

بهترین انیمیشن

  • Attack on Titan Season 3
  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
  • Fate/Grand Order Absolute Demonic Front: Babylonia
  • Mob Psycho 100 II
  • Sarazanmai
  • Vinland Saga

بهترین طراحی کاراکتر

  • Tsunenori Saito, Original Character Design by Eisaku Kubonouchi, Carole & Tuesday
  • Satoshi Iwataki, Original Character Design by Hiroyuki Asada, Dororo
  • Yuko Iwasa, Dr. Stone
  • Yuko Yahiro, Original Character Design by Aka Akasaka, Kaguya-sama: Love is War
  • Kayoko Ishikawa, Original Character Design by Miggy, Sarazanmai
  • Takahiko Abiru, Original Character Design by Makoto Yukimura, Vinland Saga

بهترین موسیقی

  • Hiroyuki Sawano, Attack on Titan Season 3
  • Mocky, Carole & Tuesday
  • Go Shiina and Yuki Kajiura, Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
  • Tatsuya Kato, Hiroaki Tsutsumi, and Yuki Kanesaka, Dr. Stone
  • Yugo Kanno, JoJo’s Bizarre Adventure: Golden Wind
  • Kevin Penkin, The Rising of the Shield Hero

بهترین صحنه مبارزه

  • Emperor Crimson vs. Metallic, JoJo’s Bizarre Adventure: Golden Wind
  • Levi vs. Beast Titan, Attack on Titan Season 3
  • Mob vs. Toichiro, Mob Psycho 100 II
  • Tanjiro & Nezuko vs. Rui, Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
  • Thorfinn vs. Thorkell, Vinland Saga
  • Ushiwakamaru vs. Tiamat, Fate/Grand Order Absolute Demonic Front: Babylonia

بهترین زوج

  • Baki Hanma & Kozue Matsumoto, Baki
  • Kaguya Shinomiya & Miyuki Shirogane, Kaguya-sama: Love is War
  • Mafuyu Sato & Ritsuka Uenoyama, Given
  • Reo & Mabu, Sarazanmai
  • Rika Zonazaki & Shun Amagi, O Maidens in Your Savage Season
  • Ymir & Historia, Attack on Titan Season 3

بهترین صداپیشگی (ژاپنی)

  • Mamoru Miyano as Reo Niiboshi, Sarazanmai
  • Saori Hayami as Shinobu Kocho, Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
  • Yuichi Nakamura as Bruno Bucciarati, JoJo’s Bizarre Adventure: Golden Wind
  • Yukino Satsuki as Ai Magase, Babylon
  • Yuuko Kaida as Isabella, The Promised Neverland
  • Yusuke Kobayashi as Senku, Dr. Stone

بهترین صداپیشگی (انگلیسی)

  • Kyle McCarley as Shigeo “Mob” Kageyama, Mob Psycho 100 II
  • Laura Bailey as Tohru Honda, Fruits Basket
  • Erica Mendez as Retsuko, Aggretsuko Season 2
  • Billy Kametz as Naofumi, The Rising of the Shield Hero
  • Faye Mata as Aqua, Konosuba: God’s blessing on this wonderful world!
  • Casey Mongillo as Shinji, Neon Genesis Evangelion

بهترین کمدی

  • Aggretsuko Season 2
  • How Heavy are the Dumbbells You Lift?
  • Isekai Quartet
  • Kaguya-sama: Love is War
  • My Roommate is a Cat
  • Sarazanmai

بهترین فانتزی

  • Ascendance of a Bookworm
  • Astra Lost in Space
  • Attack on Titan Season 3
  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
  • Sarazanmai
  • The Promised Neverland

بهترین درام

  • Babylon
  • Carole & Tuesday
  • Fruits Basket
  • Stars Align
  • The Promised Neverland
  • Vinland Saga

بهترین افتتاحیه

  • Kiss Me by Nai Br.XX & Celeina Ann, Carole & Tuesday
    • Animation Director – Bahi JD
    • Storyboard Artist – Bahi JD
  • Kawaki wo Ameku by Minami, Domestic Girlfriend
    • Animation Director / Storyboard – Shota Ihata
    • Character Designer – Naomi Ide
  • Inferno by Mrs. GREEN APPLE, Fire Force
    • Storyboards – Akitoshi Yokoyama
    • Direction – Yuki Yase
    • Animation Director – Hideyuki Morioka
  • 99.9 by MOB CHOIR feat. sajou no hana, Mob Psycho 100 II
    • Animation Director – Yoshimichi Kameda
    • Storyboard Artist – Yuzuru Tachikawa
  • Touch Off by UVERworld, The Promised Neverland
    • Animation Director – Kazuaki Shimada
    • Storyboard Artist – Atsushi Nishigori
  • Mukanjyo by Survive Said the Prophet, Vinland Saga
    • Animation Director – Takahiko Abiru
    • Storyboard Artist – Kazuya Murata

بهترین پایان‌بندی

  • Hold Me Now by Nai Br.XX & Celeina Ann, Carole & Tuesday
    • Animation Director – Yoshiyuki Ito
    • Storyboard Artist – Norimitsu Suzuki
  • Sayonara Gokko by amazarashi, Dororo
    • Animation Director – Osamu Kobayashi
    • Storyboard Artist – Osamu Kobayashi
  • veil by Keina Suda, Fire Force
    • Storyboards, Direction, Animation, Coloring, and Backgrounds – Taiki Konno

    Chikatto Chika Chikaa♡ by Konami Kohara, Kaguya-sama: Love is War

    • Animation Director – Naoya Nakayama
    • Storyboard Artist – Naoya Nakayama
  • Stand by me by the peggies, Sarazanmai
    • Animation Director – Kayoko Ishikawa
    • Storyboard Artist – Tao Tajima
  • Torches by Aimer, Vinland Saga
    • Animation Director – Toshiyuki Yamashita
    • Storyboard Artist – Toshiyuki Yamashita

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – ۵ انتظاری که از بازسازی Resident Evil 3 داریم

.کپی شد https://vgto.ir/2bn

1
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه
mahdi7d1 آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
mahdi7d1
مهمان
mahdi7d1

برا من سخت ترین انتخاب، انتخاب شخصیت منفی بین گارو و ایزابلا هستش. از هر کدوم به دلایل مختلفی خوشم میاد.

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...