ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

تریلر گیم پلی شخصیت جوکر در Mortal Kombat 11 منتشر شد [تماشا کنید]

«عجب دندان‌هایی!»

۰

همان طور که اد بون دیروز وعده داده بود، امروز تریلر جدیدی از Mortal Kombat 11 با محوریت معرفی جدیدترین شخصیت DLC بازی، یعنی جوکر معرفی شد. خوشبختانه هم همانند سایر شخصیت‌های عرضه شده برای بازی، به نظر می‌رسد باری دیگر با یک مبارز بسیار سرگرم‌کننده مواجه خواهیم بود.

طبق این تریلر به نظر می‌رسد که بازی کردن با جوکر کاملا متفاوت از نسخه دیگر او در دیگر سری بازی مبارزه‌ای استودیوی ندررلم، یعنی Injustice باشد. همان طور هم که از یک مورتال کامبت انتظار می‌رود، او این بار از حرکات بسیار سنگین‌تر و خشن‌تری استفاده می‌کند. به طور مثال او در انتهای Fatal Blow خود به قدری حریفش را با سلاحی شبیه به یک عصا کتک می‌زند که خون کل صفحه را می‌گیرد.

دیگر نکته جالب توجه این تریلر، وجود اسکین‌هایی با تم گاتهام و دنیای دی سی برای سه تا از شخصیت‌های بازی است. باراکا اسکین شخصیت Killer Croc، و کیتانا اسکین شخصیت Catwoman را دریافت خواهند کرد. اما شاید برای طرفداران دی سی، جذاب‌ترین آن‌ها اسکین شخصیت نوب سایبات باشد که او را به شکل «بتمنی که می‌خندد» (The Batman Who Laughs) در می‌آورد. همچنین پکی دیگر با نام The Lord of Apokolips به طور انحصاری برای دارندگان سیزن پس منتشر خواهد شد که شخصیت گراس را به دارکساید تبدیل می‌کند.

شخصیت جوکر و پک این سه اسکین با نام DC Elseworlds Skin Pack در تاریخ ۲۸ ژانویه، معادل ۸ بهمن برای دارندگان سیزن پس بازی عرضه شده و پس از یک هفته برای تمام بازیکنان قابل خرید خواهند بود. لازم به ذکر است که پس از جوکر، تنها یک شخصیت DLC از Kombat Pack 1 می‌ماند که کسی نیست جز Spawn، یکی از درخواست شده‌ترین شخصیت‌های طرفداران در مورتال کامبت و اینجاستیس.

 

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/2er

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...