ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

برنامه سینماهای مردمی جشنواره فیلم فجر ۳۸ اعلام شد

شروع بلیت‌فروشی از فردا

۰

بعد از آنکه صبح امروز گروه‌بندی سی‌و‌هشتمین جشنواره فیلم فجر اعلام شد، طبق وعده‌های پیشین نوبت به اعلام جداول برنامه سینماهای مردمی برای تماشای آثار راه یافته، از جمله ۲۲ فیلم سینمایی، ۱۰ مستند و ۱۰ فیلم بخش نگاه نو می‌رسیم.

به گزارش سینماتیکت، سینماهای در نظر گرفته شده برای جشنواره فیلم فجر امسال پردیس سینمایی آزادی، سینما استقلال، پردیس سینمایی ایران‌مال، پردیس سینمایی باغ کتاب، سینما بهمن ۲، پردیس سینمایی تماشا، سینما جوان، پردیس سینمایی راگا، پردیس سینمایی زندگی، پردیس سینمایی فرهنگ، سینما فجر اسلامشهر (سالن اصلی)، پردیس سینمایی کوروش، پردیس سینمایی کیان، سینما گالریا، سینما ماندانا، پردیس سینمایی مگامال و موزه سینما هستند.

به گفته عزت‌الله علیزاده معاون اجرایی جشنواره، ظرفیت در نظر گرفته شده برای سینماهای مردمی به طور کل ۳۴ سالن و ۹۵۰۰ صندلی است که این ظرفیت در قیاس با سال قبل ۲۰۰۰ صندلی بیشتر شده است.

علیزاده در رابطه با سهم ارگان‌ها و نهادها توضیح می‌دهد: «امسال ۲۵ درصد از ظرفیت بلیت‌ها برای گیشه، بین ۱۵ تا ۱۷ درصد برای ارگان‌ها و باقی برای پیش‌فروش از طریق سایت در اختیار مردم خواهد بود. همچنین یک ردیف هم در سینماها در اختیار صاحبان آثار و سینما قرار می‌گیرد».

وی اضافه کرد: «امسال مطابق دوره‌های قبل، فروش بلیت در گیشه را هم داریم و ظرفیت هم بیشتر شده تا مردم کمتر در صف بمانند. ضمن اینکه بنا به بودن متقاضی، سانس فوق‌العاده هم دایر خواهد شد».

گفتنی است علاقه‌مندان به تهیه بلیت‌های جشنواره می‌توانند از ساعت ۱۲:۰۰ روز دوشنبه ۳۰ دی الی ساعت ۱۸:۰۰ روز چهارشنبه ۲ بهمن به سایت جشنواره مراجعه کنند. سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود. در گالری فوق می توانید برنامه اکران آثار جشنواره امسال را به تفکیک سینما مشاهده کنید:

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: ویجیاتو – ضربه سنگین قطع اینترنت به گیم ایران

.کپی شد https://vgto.ir/2g7

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...