ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

جی‌جی آبرامز جهان سینمایی Justice League Dark را توسعه می‌دهد

دی‌سی کارگردان جنگ ستارگان را فراخواند

۰

جی‌جی آبرامز همان مردی است که فیلم‌هایی از Star Wars را برای دیزنی و Star Trek را برای پارامونت کارگردانی کرده است. حالا یک استودیوی هالیوودی دیگر یعنی برادران وارنر، از او دعوت کرده تا دنیای سینمایی Justice League Dark را توسعه دهد.

به نقل از Deadline گروه سینمایی Bad Robot که توسط آبرامز مدیریت می‌شود در حال بررسی شخصیت‌های کامیک بوک‌های Justice League Dark هستند تا فیلم سینمایی یا سریال تلویزیونی منحصربه‌فرد آن‌ها را برای تولید آماده کنند. شخصیت‌هایی از جمله جان کنستانتین، مادام زانادو، زاتانا، سوامپ تینگ، فرانکشتاین و پاندورا.

جی‌جی آبرامز جهان سینمایی Justice League Dark را توسعه می‌دهد

احتمالا می‌دانید که کامیک‌های Justice League Dark حال و هوای جادویی و ترسناک دارند. بیشتر اعضای آن هم از ویژگی‌های جادویی بهره می‌برند. آن‌ها نقطه مقابل شخصیت‌های Justice League هستند و معمولا با آن‌ها روبرو می‌شوند. برای مثال در کامیک‌ها، سوپرمن از تنها شخصیتی که هراس دارد، Voodoo است.

مشخص نیست که جی‌جی آبرامز کارگردان کدام پروژه‌ها خواهد بود. اما اگر قرار است شرایط همکاری او با برادران وارنر شبیه به دیزنی و پارامونت باشد، آبرامز حداقل مراحل تولید فیلم‌های جدید را برعهده خواهد گرفت. این همکاری‌ها تنها بخشی از قرارداد جی‌جی آبرامز و Warner Media است که اخیرا به امضا رسید. بنابراین باید منتظر تماشای محصولات آبرامز در شبکه HBO Max هم باشیم.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: ویجیاتو – چه بلایی سر اسپایدرمن خواهد آمد؟

.کپی شد https://vgto.ir/2ig

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...