ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

بازی بعدی Housemarque احتمالاً روی پلی‌استیشن ۵ منتشر می‌شود

«پروژه جاه‌طلبانه برای پلی‌استیشن ۵»

۰

بنا بر اطلاعات منتشرشده، استودیو فنلاندی هوسمارک (Housemarque) در حال کار بر روی بازی‌ای انحصاری برای پلتفرم بعدی سونی یعنی پلی‌استیشن ۵ است.

به مناسبت ۲۵ سالگی استودیو معروف هوسمارک، پستی در وب‌سایت این استودیو منتشرشده بود که در رابطه با آینده این استودیو و پروژه‌های در دست‌ساختش توضیحاتی برای طرفداران داده بود. بنا بر گفته‌های استودیو هوسمارک، کل استودیو در حال حاضر بر روی پروژه‌ای معرفی کار می‌کنند که به نظر می‌رسد مقصد نهایی این بازی، کنسول پلی‌استیشن ۵ است.

درحالی‌که هنوز مشخص نشده است که ناشر بازی معرفی نشده استودیو Housemarque کدام کمپانی است، اما به خاطر روابطِ حسنه‌ای که این استودیو قبلاً با سونی داشته است و صدالبته شایعات بسیاری که تا به امروز منتشرشده بود، به این تئوری دامن میزند که بازی بعدی هوسمارک احتمالاً برای پلی‌استیشن ۵ در دست‌ساخت است؛ آخرین بازی ساخته‌شده به دست استودیو هوسمارک یعنی عنوان Resogun در سال ۲۰۱۴ برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ عرضه‌شده بود. به‌تمامی اوصاف، به نظر می‌رسد که بازی معرفی نشده Housemarque، قرار است هم‌زمان باعرضه پلی‌استیشن ۵ عرضه شود.

به نظر می‌رسد مقصد نهایی بازی جدید استودیو هوسمارک، کنسول پلی‌استیشن ۵ است.

همان‌طور که بالاتر اشاره‌کرده بودیم، قبلاً شایعه شده بود که استودیو هوسمارک مدتی می‌شود که توسط سونی خریداری‌شده است و به‌زودی سونی این خبر را (احتمالاً در زمان معرفی پلی‌استیشن ۵) به‌صورت رسمی اعلام خواهد کرد. کنسول پلی‌استیشن ۵ در تعطیلات سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه می‌شود.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/2jf

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...