ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

هکرها و متقلبین در حال نابود کردن Red Dead Online پی‌سی هستند

هر دم از این باغ بری می‌رسد

۰

در تمام این سال‌ها، GTA Online روی کامپیوتر به عنوان نمادی از فعالیت آزاردهنده هکرها و متقلبین و اعمال انواعی از مادها شناخته می‌شود؛ حال به نظر می‌رسد Red Dead Online هم از این مسیر پیروی کرده و به لطف منوهای مادی که برای آن ساخته شده، به برخی کاربران و هکرها اجازه می‌دهد هر کاری دلشان می‌خواهد بکنند.

اگر گشتی در یوتیوب بزنید، خیلی راحت با سیل عظیمی از این ابزارهای مزاحم آشنا خواهید شد، که انواعی از مادهای مختلف از جمله گاد مد، اضافه کردن اتومبیل، تعویض آب و هوا و غیره را به بازی اضافه می‌کنند.

برخی از این مادها پولی هستند، و برخی دیگر هم اختصاصی و متعلق به گروهی که قصد دارند تجربه شما از Red Dead Online را ویران کنند. اما یکی از بدترین هک‌هایی که تاکنون در این بازی دیده شده، ابزاری است که هکری از طریق آن می‌تواند تمام پول‌های سایر بازیکنان در هر سرور را خالی کرده و به حساب خودش واریز کند.

گاهی اوقات هک‌هایی در سرورها دیده می‌شوند که می‌تواند Red Dead Online را به یک جهنم ترسناک تبدیل کند؛ اوایل این هفته عکس‌هایی در سطح اینترنت پخش شد که نشان می‌داد عده‌ای جنازه بی‌شمار حیوان را به یکدیگر چسبانده‌اند و سازه‌ای وحشتناک و مرموز را جلوی چشم سایر بازیکنان پدیدار می‌کنند.

تمام این مسائل عملا تجربه بخش آنلاین نسخه کامپیوتری یکی از برترین بازی‌های دهه اخیر یعنی Red Dead Redemption 2 را غیرممکن کرده، مگر اینکه خودتان هم یکی از آن دست افراد هکر و کنجکاو باشید و بتوانید با این دست از مسائل کنار بیایید.

راکستار در این رابطه تاکنون هیچ واکنشی نشان نداده و به نظر هم نمی‌رسد قصد داشته باشد با این قانون‌شکنان برخورد کند. همان‌طور که GTA Online پی‌سی هم یکی از بدترین پلتفرم‌ها برای تجربه این بخش جذاب به شمار می‌آید و پر است از هکر و متقلب و مزاحم!

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا Red Dead Online را روی پی‌سی تجربه کرده‌اید؟ چقدر تحمل همراهی با این‌گونه هکرها و متقلبین را دارید؟ دیدگاه‌های خود را با ویجیاتو در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – بهترین بازی‌های دهه گذشته

.کپی شد https://vgto.ir/2jx

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...