ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

چگونه کنترلر ایکس باکس وان را به کنسول متصل کنیم؟

سوالی که هنوز خیلی‌ها پاسخش را نمی‌دانند

۰

استفاده از کنترلرهای بی‌سیم راحت است اما متصل کردن آن‌ها به کنسول‌ها یا پی‌سی اغلب این طور نیست. مثال بارز این موضوع، کنترلر ایکس باکس وان است. مایکروسافت یکی از خوش‌دست‌ترین کنترلرهای ممکن را برای کنسول نسل هشتمی خود طراحی کرده اما وقتی بخواهید آن را برای اولین بار به ایکس باکس وان متصل کنید، احتمال بالایی وجود دارد که گیج شوید. با این حال، برای اینکه ابهامات از بین بروند، در این مقاله برایتان از نحوه اتصال کنترلر ایکس باکس وان به کنسول نسل هشتمی مایکروسافت گفتیم. پس در ادامه با ویجیاتو همراه باشید.

اتصال کنترلر ایکس باکس وان به کنسول به صورت بی‌سیم


۱) ابتدا ایکس باکس وان را با فشردن کلید ایکس باکسی که جلوی کنسول قرار دارد روشن کنید.

۲) سپس به سراغ کنترلر بروید و کلید ایکس باکس را به اندازه‌ای نگه دارید تا چراغ آن به حالت چشمک‌زن درآید.

۳) حالا کافیست کلید Bind را روی کنسول بفشارید تا کنسول آماده شناخت و پیدا کردن کنترلر شود. کلید Bind در نسخه اورجینال ایکس باکس وان، یک کلید مستطیل شکل است که در سمت چپ بدنه کنسول قرار دارد. اما کلید Bind در کنسول‌های ایکس باکس وان اس و ایکس باکس وان ایکس ظاهری دایره‌ای شکل پیدا کرده‌ و درست زیر کلید پاور این کنسول‌ها می‌توانید آن را پیدا کنید.

۴) پس از فشردن کلید Bind کنسول، حالا باید کلید دایره‌ای شکلی که در بالای کنترلر ایکس باکس تعبیه شده را بفشارید. با این کار، لوگوی چشمک‌زن ایکس باکس به حالت ثابت درمی‌آید و دیگر می‌توانید از کنترلر خود روی کنسول به راحتی استفاده کنید.

اتصال کنترلر ایکس باکس وان به کنسول با استفاده از کابل


کنترلر ایکس باکس وان را با استفاده از کابل میکرو USB یا همان کابل شارژ گوشی‌های اندروید قدیمی نیز می‌توان به کنسول متصل کرد. این یعنی اگر کابلی که برایتان گفتم را در اختیار داشته باشید، می‌توانید خیلی راحت‌تر کنترلر خود را به کنسول متصل کنید.

برای این کار، ابتدا سر میکرو USB کابل را به کنترلر و سر معمولی آن را به کنسول متصل کنید. سپس به سراغ کنترلر بروید و کلید ایکس باکس را بفشارید. با پیمودن این مسیر ایکس باکس وان، کنترلر شما را شناسایی می‌کند و این امکان را به شما می‌دهد که کابل را جدا و به صورت بی‌سیم از کنترلر استفاده کنید.

.کپی شد https://vgto.ir/2k1

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...