ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

ثبت نام جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی آغاز شد

برای عموم و علاقه‌مندان

۰

بعد از آنکه مهلت ارسال آثار شرکت‌کنندگان و بازی‌سازان به پایان رسید، حال نوبت به علاقه‌مندانی رسیده که تمایل دارند در نخستین جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی (ویگما) حضور داشته باشند. به این ترتیب با نهایی شدن برنامه و محتوای کنفرانس، ثبت نام این رویداد برای عموم آغاز شده است.

همانطور که گفته شد، در جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی که اسفند ماه امسال برگزار می‌شود، منتقدین ایرانی بهترین‌های سال را انتخاب خواهند کرد و قرار است با هم‌فکری و ایجاد تشکلی میان رسانه‌های مختلف صنعت، برترین بازی‌های تولیدشده در داخل کشور طی یک سال اخیر داوری شود.

در این روز سخنرانی‌ها و پنل‌های تخصصی متنوعی با حضور برترین و متخصصین بازی‌سازی و افراد فعال در صنعت گیم کشورمان ارائه خواهد شد و با حضور حداقل سیزده سخنران و متخصص در حوزه گیم برگزار خواهد شد.

به همین ترتیب عموم علاقه‌مندان و حتی بازی‌سازانی که اثری در جشنواره ندارند، می‌توانند برای حضور در این رویداد ثبت نام کنند و ضمن بهره‌مندی از مزایای جانبی آن، به تمام محتوای رویداد اعم از سخنرانی‌ها، پنل‌ها و اختتامیه ویگما دسترسی داشته باشند.

از جمله سخنرانان ویگما می‌توان به امیرحسین فصیحی مدیر استودیوی بازی‌سازی فن‌افزار، «امین شهیدی» مدیر استودیوی بازی‌سازی بلک کیوب گیمز، «سعید صادقی» قائم مقام مدیرعامل و معاون عملیاتی شبکه تپسل، «علی فخار» مدیر روابط عمومی هوآوی و «پویا ایماندار» مدیر پروژه پلی‌پاد اشاره کرد.

همچنین در جریان رویداد دو پنل تخصصی نیز برگزار خواهد شد. در پنل اول مانی قاسمی سردبیر سایت دیجیاتو، امیر گلخانی دبیر تحریریه مجله بازی‌نما، آرش عیاری سردبیر سایت زومجی و «مسعود یوسف‌نژاد» سردبیر و بنیان‌گذار زومیت به «مقایسه مسیر ژورنالیسم آی‌تی و ویدئوگیم در ایران» خواهند پرداخت. در پنل دوم نیز سپهر ترابی بنیان‌گذار و مدیر مسئول مجله‌ی الکترونیکی بازینامه در کنار محمدمهدی بهفرراد مدیرعامل استودیو بازی‌سازی مدریک و محمد زهتابی مدیر استودیو بازی‌سازی پاییزان و آرش حکیمی منتقد و بازی‌ساز با موضوع «راه موفقیت از کلون‌سازی می‌گذرد یا نوآوری» به بحث و گفتگو خواهند نشست.

علاقه‌مندان برای حضور در رویداد ویگما تا ۱۰ اسفند ۹۸ فرصت دارند تا با مراجعه به صفحه https://evand.com/events/vigma2020 نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. رویداد ویگما در تاریخ ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ در نشانی تهران، خیابان امیرآباد شمالی، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: ویجیاتو – ضربه سنگین قطع اینترنت به گیم ایران

.کپی شد https://vgto.ir/2ko

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...