ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

این فیلم گسترش ویروس مرگبار از چین را پیش‌بینی کرده بود

و حالا دوباره به محبوبیت رسیده است

۰
انارگیفت

فیلم Contagion که ساخته استیون سودربرگ در سال ۲۰۱۱ است و به شیوع یک بیماری ترسناک از کشور چین به سایر نقاط دنیا می‌پردازد بعد از آمدن ویروس خطرناک کرونا در این کشور دوباره میان کاربران پلتفرم‌های استریم محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

Contagion در مورد ویروس ترسناکی از کشور چین است که به راحتی در هوا زنده می‌ماند و در سرتاسر جهان گسترش پیدا می‌کند. این ویروس که نوع جدیدی از آنفولانزا است درمانی ندارد و به سرعت جان مردم در سرتاسر جهان را می‌گیرد.

در این بین گروهی سعی می‌کنند تا با ساخت یک واکسن آنفولانزای جدید، از گسترش این ویروس جلوگیری کنند. جالب توجه است که مانند کرونا، این ویروس هم به سرعت بیمار را ضعیف کرده و او را می‌کشد. در واقع ویروس به دنبال مکانی برای زیستن است و برای بقای خودش تلاش می‌کند.

چنین موضوع مشابه‌ای با وضعیت فعلی ویروس کرونا باعث شده که این فیلم به رتبه ده پرطرفدارترین فیلم‌های iTunes در آمریکا برسد. Contagion قدیمی‌ترین فیلمی محسوب می‌شود که طی هفته‌های اخیر توانسته به فهرست پر طرفدارترین فیلم‌های ایالات متحده راه پیدا کند.

در حال حاضر بیشتر از ۴ هزار مورد ابتلا به ویروس کرونا در چین شناسایی شده‌اند و ۱۰۶ نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند. جدا از چین ۵۷ مورد تایید شده از ابتلا به کرونا در ۱۴ کشور داریم که همین موضوع باعث نگرانی عده زیادی از گسترش این ویروس در تمام جهان شده است.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – ۵ انتظاری که از بازسازی Resident Evil 3 داریم

.کپی شد https://vgto.ir/2ls

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...