ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

در مراسم اسکار به کوبی برایانت ادای احترام خواهد شد

او با انیمیشن کوتاه Dear Basketball موفق به کسب جایزه اسکار شده بود

۰
انارگیفت

پس از مرگ نابهنگام کوبی برایانت، آکادمی اسکار تایید کرد که در مراسم اهدای جوایز که دو هفته دیگر برگزار می‌شود به این اسطوره بسکتبال ادای احترام خواهد شد.

البته آکادمی هنوز مشخص نکرده که این ادای احترام چگونه انجام می‌شود. همان طور که شاید بدانید، برایانت جدا از افتخاراتش در NBA در حیطه هنری نیز موفقیت‌هایی کسب کرده است. او در سال ۲۰۱۸ نویسندگی، تهیه‌کنندگی و روایت انیمیشن کوتاه Dear Basketball را بر عهده داشت که موفق به کسب جایزه بهترین انیمیشن کوتاه در اسکار شد. نکته عجیبی که در مورد آن وجود دارد این است که پس از درگذشت برایانت، این انیمیشن تا حد زیادی از فضای آنلاین پاک شده است.

پس از این حادثه ناگوار، افراد بسیار زیادی از سرتاسر دنیا فارغ از حرفه‌شان واکنش نشان دادند. خود آکادمی نیز در صفحه اینستاگرام خود پستی با متن زیر منتشر کرد.

آن‌ها شک داشتند که یک بچه بتواند به NBA راه پیدا کند و او خلافش را ثابت کرد. آن‌ها شک داشتند که او بتواند قهرمان شود و او خلافش را ثابت کرد. آن‌ها شک داشتند که او می‌تواند فیلم بسازد و او یک اسکار برد. همانند همه هنرمندان بزرگ، کوبی برایانت خود را به شکاکان ثابت کرد. روحش شاد.

کوبی برایانت ۴۱ ساله به همراه دختر ۱۳ ساله‌اش جیانا و هفت سرنشین دیگر در یک سانحه سقوط هلیکوپتر کشته شدند. گفته می‌شود که آن‌ها با هلیکوپتر برایانت در راه بازی بسکتبال جیانا بودند که این اتفاق مرگبار رخ داد. هنوز علت این حادثه به طور دقیق مشخص نشده است.

مراسم اهدای جوایز اسکار ۲۰۲۰ نیز روز ۱۰ فوریه، معادل ۲۱ بهمن و ساعت ۰۴:۳۰ بامداد به وقت تهران برگزار خواهد شد. لیست نامزدهای هر بخش از جوایز را می‌توانید از اینجا مشاهده کنید.

پی‌نوشت: در ابتدا روز برگزاری مراسم اسکار به اشتباه ۲۲ بهمن درج شده بود که اصلاح شد.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/2m1

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...