ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

منتظر بزرگ‌ترین کمیک از دنیای مارول باشید

The Marvels قرار است شخصیت‌های زیادی را دور هم جمع کند

۰

نیازی نیست خیلی بگردید تا یک کراس‌آور بزرگ از دنیای کمیک‌های مارول را پیدا کنید. هر ماه تعدادی کمیک می‌بینید که شخصیت‌های مختلفی را از تمام دنیای مارول کنار هم (و گاهی هم در مقابل هم) قرار می‌دهد. با این حال، کرت بوسیک به عنوان نویسنده و ایلدیری سینار به عنوان مصور، یک همکاری را با یکدیگر آغاز کرده‌اند که قرار است در آن چیزی فرای داستان‌های همیشگی را برای مخاطبان عرضه کنند.

کمیک The Marvels مجموعه‌ای جدید و دنباله معنوی سری محدود کمیک Marvels (انتشار از ژانویه تا آوریل سال 1994) و اسپین‌آف‌های دیگرش (Marvels X و Marvels: Epilogue) است. در کمیک The Marvels، شخصیت‌های زیادی دور هم جمع می‌شوند و ماجرایی را دنبال می‌کنند که قرار است سر و گوشی به گوشه و کنار دنیای مارول بکشد.

ایده این پروژه جاه‌طلبانه اولین بار وقتی به وجود آمد که بوسیک در دهه 90 میلادی روی داستانی از Avengers کار می‌کرد. اما تا 25 سالگی کمیک Marvels طول کشید تا بوسیک دوباره به ایده خودش پر و بار بدهد.

قرار است این عنوان قسمت‌های مختلف دنیای مارول «از سطح خیابان‌ها تا فضا» را پوشش دهد. بعضی از ایده‌هایی که بوسیک پرورش داده است به نظر بتوانند به خوبی عرضه شوند؛ از داستان قهرمانان دهه 70 که ماجرایشان دهه‌ها در جریان است تا تجربه زندگی مودوک (MODOK) وقتی که قصد شرارت ندارد.

همچنین در این مجموعه شاهد بازگشت چندین شخصیت قدیمی و گمنام به دنیای مدرن کمیک‌ها خواهیم بود. از جمله آن‌ها آرکوس (Aarkus) است که به نوعی نسخه عصر طلایی ویژن محسوب می‌شود. پس اگر از طرفداران شخصیت‌های کم‌تر شناخته شده از سال‌های گذشته هستید، داستان مناسب شما در راه است.

اولین آرک داستانی کمیک The Marvels قبل از شروع جنگ جهانی دوم در جنوب شرقی آسیا شروع می‌شود و نسخه دهه هفتادی تور و آیرون من را به تصویر می‌کشد. با وجود شخصیت‌های کمیک بوکی قدیمی و تمام پرش‌های زمانی که از داستان انتظار می‌رود، باید دید که روند اتفاقات The Marvels چه تأثیری به دنیای حال حاضر کمیک‌های مارول می‌گذارد.

با این که داستان این کمیک به خودی خود جذاب به نظر می‌رسد اما بوسیک اشاره کرده تصویرسازی آن نیز فوق العاده خواهد بود و همکاری‌اش با سینار را بسیار تحسین کرده است. ایلدیری سینار فعالیت خودش را از کار برای انتشارات ایمیج آغاز کرد و با ادامه فعالیتش روی عناوینی از کمیک‌های Teen Titans و Legion of Super-Heroes در انتشارات دی‌سی، نام خودش را بر سر زبان‌ها انداخت.

در کنار سینار، الکس راس افسانه‌ای نیز طراحی‌های خیره کننده‌اش را برای کاور هر شماره از این کمیک‌ها ارائه می‌کند. همچنین احتمالاً دستی نیز در تصویرسازی خود کمیک‌ها و شخصیت‌های جدید احتمالی که در طول داستان معرفی می‌شوند خواهد داشت.

طبق برنامه ریزی‌ها، شماره اول کمیک The Marvels در ماه می سال 2020 (اردیبهشت/خرداد سال 1399) عرضه خواهد شد.

منبع: Screen Rant

.کپی شد https://vgto.ir/2ti

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...