ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

رمدی ۴ بازی جدید در دست توسعه دارد

به همراه اطلاعاتی از آن‌ها

۰

بنا بر اطلاعات به‌دست‌آمده، استودیو معروف فنلاندی رمدی انترتینمنت (Remedy Entertainment) در حال کار بر روی چهار پروژه است که یکی از این‌ها، عنوانی سرویس محور خواهد بود.

سر استودیو Remedy Entertainment، توسعه‌دهنده بازی‌های Alan Wake و همچنین عنوان موفق Control تا چندین ماه آینده بسیار گرم خواهد بود. اخیراً استودیو رمدی انترتینمنت گزارش مالی خود را تا انتهای ۳۱ دسامبر ۲۰۲۰ (دی‌ماه) را منتشر کرد و توسعه‌دهندگان بازی Control، شاهد افزایش درآمد ۵۷٪ بوده‌اند که بخش عمده آن، به خاطر سود فروش بازی تحسین‌شده Control بوده است.

رمدی انترتینمنت هم‌اکنون فاز اول بسته‌های گسترش‌دهنده بازی را کامل کرده که به استودیو اجازه می‌دهد روی چندین پروژه کار کند. بااینکه بازی Control همین چند وقت پیش بود که روانه بازار شد، مراحل ساخت چهار پروژه در استودیو Remedy Entertainment شروع‌شده است.

استودیو رمدی انترتینمنت در حال کار بر روی چهار پروژه است که یکی از این‌ها، عنوانی سرویس محور خواهد بود.

اولین تیم بر روی دو بسته گسترش‌دهنده بازی Control کار می‌کند که قرار است امسال منتشر شوند و دومین تیم به نظر می‌رسد که کار بر روی پروژه Crossfire را تمام کرده‌اند؛ لازم به ذکر که این پروژه، جدا از بخش کمپین Crossfire X خواهد بود. سومین تیم نیز سرخود را با پروژه Vanguard گرم کرده است که بنا گفته‌های Remedy Entertainment، یک عنوان مولتی پلیر سرویس محور خواهد بود.

دو نکته در مورد پروژه Vanguard وجود دارد: یک اینکه بازی با موتور بازی‌سازی Northlight (موتور داخلی استودیو رمدی) ساخته نخواهد شد و دوم، بازی در سال ۲۰۲۰ عرضه نخواهد شد و بالاخره چهارمین پروژه، یک عنوان معرفی نشده که در حال حاضر در مرحله پیش از تولید قرار دارد که وقت ۲۴۸ نفر از کارمندان استودیو را خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/2vf

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...