ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

هدست PSVR 2 احتمالا بعد از عرضه پلی استیشن 5 به فروش خواهد رسید

پشتیبانی از واقعیت مجازی در دستور کار سونی

۰

سونی همواره یکی از بزرگ‌ترین حامیان واقعیت مجازی بوده و در این چند سال هم با هدست پلی استیشن VR و عناوین مخصوصش حمایت خود را نشان داده است. حالا هم به نظر می‌رسد نسخه‌ای ارتقا یافته از آن برای پلی استیشن 5 در کار باشد.

گزارش بلومبرگ، که بیشتر درباره تلاش سونی برای پایین نگه داشتن قیمت پلی‌استیشن 5 بود، به وجود PSVR 2 اشاره کرده است. این گزارش نوشته که سونی برنامه دارد که پس از انتشار و شروع فروش پلی استیشن 5، نسخه دوم هدست واقعیت مجازی خود را به بازار عرضه کند.

جالب اینجاست که سال گذشته، سونی اعلام کرده بود که برنامه‌ای برای تولید یک هدست جدید در دست ندارد. اگر اطلاعات گزارش بلومبرگ صحیح از آب در آیند، جالب خواهد بود که چه چیزی باعث این تغییر برنامه از سوی این شرکت شده است.

فعلا باید تا اعلام اطلاعات رسمی از سوی خود سونی منتظر بمانیم. با توجه به موفقیت خوب پلی استیشن VR و به طور کل، این که واقعیت مجازی به نظر بالاخره در حال پیدا کردن جایگاه خود در بازار است، واقعا بعید و عجیب به نظر می‌رسد که سونی بخواهد از آن کناره‌گیری کند. هرچند که تعطیلی برخی از استودیوهای مخصوص واقعیت مجازی سونی شاید کمی نگران‌کننده باشد.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: ویجیاتو – سال آخر پلی استیشن 4

.کپی شد https://vgto.ir/2wr

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...