ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

این طرح احتمالا به PSVR 2 اشاره می‌کند

سونی در حال توسعه کنترلر عجیبی است

۰

با وجود آن که هنوز پلی استیشن 5 به صورت رسمی رونمایی نشده اما طی ماه‌های اخیر همواره شاهد لو رفتن اطلاعات تازه‌ای از این کنسول بوده‌ایم. جدیدترین شایعه مرتبط با این کنسول به پتنتی مربوط می‌شود که کاربری به نام 91Mobiles آن را کشف کرده است. این پتنت مربوط به یک کنترلر با حسگرهای حرکتی بوده که در یکی از دستان کاربر جا می‌گیرد و احتمالا مربوط به PSVR 2 است.

برای استفاده از این کنترلرها، باید آن‌ها را دستتان کنید و بعد با استفاده از حسگرهای حرکتی مشخصی که روی آن تعبیه شده می‌توانید با اشیای موجود در دنیای بازی ارتباط برقرار کنید. انتظار می‌رود که استفاده از این کنترلر در حالات عمودی یا افقی منجر به ایجاد تغییراتی در نحوه کنترل کاراکترها شده و شما از گزینه‌های متعددی برای انجام تغییرات در محیط بازی برخوردار خواهید بود.

PSVR 2

با توجه به ویژگی‌های این محصول معرفی نشده، انتظار می‌رود که سونی آن را برای پلی استیشن وی‌ آر بعدی در نظر گرفته باشد. در حال حاضر این احتمال را می‌دهیم که سونی پلی استیشن وی‌آر 2 را مدتی بعد از عرضه پلی استیشن 5 عرضه کند. پیش از این سونی رسما اعلام کرده بود که بعد از آمدن کنسول خانگی جدیدش به بازار هم همچنان به پشتیبانی از پلی استیشن وی‌آر ادامه خواهد داد.

یکی از مشکلات عمده بازی‌های واقعیت مجازی به عدم سهولت در کنترلر کاراکترها برمی‌گردد. حال باید منتظر ماند و دید این که چنین کنترلرهایی تا چه اندازه می‌توانند دست گیمرها و بازی‌سازان را برای تجربه و ساخت بازی‌های واقعیت مجازی عظیم‌تر باز کنند.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/2wv

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...